Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mica-Milla kérdése:

Létezik olyan férfi, aki azért hagy el, mert szeret?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve nagyon jó barátok vagyunk egy fiúval és 2 hónapja összejárunk szexelni. Minden működik közöttünk, sőt egyre jobb. Most még is azon gondolkozik, hogy hagyjuk abba, mert már kezdett munkatárssal és nem jól sült el neki a dolog. Fél, hogy megint így jár és nem akar emiatt elveszíteni...
2012. febr. 14. 08:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Igen, létezik.
2012. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%

Azért hagy el, mert barátként szeret, jó veled az ágyban, de nem szeretne töled komolyabb kapcsolatot,de érzi hogy kezdesz beleszeretni, és inkább most szakit, mielött teljesen beleélnéd magad. Sokkal korrektebb mint a legtöbb ember akit ismerek.

Ne ragaszkodj annyira hozzá, próbálj a "csak baráti szex, semmi több" állapotnál maradni, és nem fog elhagyni.

Tapasztalat.


35/F

2012. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem valami gebasz van veled az ágyban, ilyen nem létezik hülye lerázó duma
2012. febr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Macs1209 ***** válasza:

Olyan nincs. Olyan létezik, hogy valakit azért hagyunk

elmenni, mert szeretjük! (Pl ha a srác nem boldog veled,

akkor hagyod elmenni, mert jót akarsz neki, bár még

szereted).


De ez, hogy azért megy el, mert szeret.. Nem, azért megy

el, mert fél a pofáraeséstől. Dugni jó vagy, de komoly

kapcsolatra már nem... Vagyis ez jön le belőle.

2012. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

35/F!


Mindezzel csak azért nem értek teljes mértékben egyet, mert Ő az, aki egyre több időt akar velem tölteni, és akkor is, velem akar lenni, amikor nem lehet szex!!! Minden találkozásunkkor elmondja, hogy nekem mellette van a helyem... Épp ezért nem értem, hogy most miért gondolkodik ilyen dolgokon!

2012. febr. 14. 08:54
 6/27 A kérdező kommentje:

Macs1209!


Igen, a "pofára eséstől" fél! Ezt le is írtam. Elmondta, hogy volt hasonló helyzetben, mint amilyenben most mi vagyunk és annak nem lett jó vége. Ettől tart csak, amúgy azt mondta, hogy minden jó lenne közöttünk és csak ez tartja vissza. De ha meg se próbálja, akkor honnan tudja, hogy ez is úgy lesz majd, mint az előző ilyen?

2012. febr. 14. 09:01
 7/27 anonim ***** válasza:

Hát én nem értem, már akkor kezdett veled, amikor elkezdtetek összejárni szexelni... Amikor meg komolyabbra fordulna esetleg a dolog akkor meg lelép? Szerintem, ha tényleg az lenne az oka, amit mond, mert a munkatársa vagy és utána milyen lenne a kapcsolatotok, akkor alapból a szexbe sem ment volna bele, mert ez is egy viszony, ha ennek véget vettek ugyanúgy együtt kell dolgoznotok mintha jártatok volna, nem értem, hogy mi lenne a különbség. Szóval így is úgy is elveszít.


28/n

2012. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A szex körül forog az egész. Dugni megtud, de szerelemmel jön. Hol van itt szerelem? Igaz szeretetről van szó, de fogadjunk, hogy szerelmi vonzalom is csöppög benne. Azért van veled, hogy megdugjon és nem is akar többet, ezért gondolkodik azon hogy lehet vége lesz.
2012. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Macs1209 ***** válasza:

Nálad a pont. Ha meg se próbálja... Gondolkozzon el,

aztán próbáljátok meg. Ne legyen nyuszi, mert jön

valaki, és simán lecsap a kezéről, aztán már sex se

lesz.. :)

2012. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ám igen. Jól mondja Macs1209, mert így igaz. Nem pofáraeséstől fél.
2012. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!