Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent tönkre tettem. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent tönkre tettem. Hogyan álljak most hozzá, hozzánk? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés

3 év után szakítottunk. Tudtam, hogy amit csinálok az ide vezet, de képtelen voltam változtatni. Ez a hideg vizes zuhany most nekem marha jót tett, már látom, hogy mikben kell változnom, találtam is egy pszichoterapeutát, elkezdek a dolgok mélyére nézni, ideje volt, mert már régóta tudtam, hogy kellene dolgozni magamon, csak nem bírtam rávenni magam. Úgy váltunk el, hogy bőgtünk mindketten, még szeretkeztünk két utolsót zokogva, az elköltözésnél is még elhangzott, hogy szeretlek, én is szeretlek, hiányozni fogsz, te is nekem.


Én igazából nem akarom, hogy ennek vége legyen, annak ellenére sem, hogy tudtam, hogy ahogy élünk, az úgy nem mehet tovább. És azt is tudtam, hogy ez az én hibám.


Együtt dolgozunk, úgyhogy nap mint nap látjuk egymást. Tudom, hogy én csesztem el, el is mondtam, bocsánatot is kértem. Egyszerűen nem tudok most hogy viselkedni. Néha a vécében bömbölök, nem tudom, hogy úgy kellene viselkednem, mintha minden oké lenne, és én erős lennék és jókedvű? Vagy maradjak apró pici bociszemű morzsa, ahogy most érzem magam? De ezzel csak megalázom magam nem? Vagy ilyen helyzetben az embernek pont, hogy meg kell alázkodnia egy kicsit?


Szeretem, de attól félek, hogy ő már nem kér többet abból, hogy bántom. De most teljes erőmmel azon vagyok, hgy megtanuljak másként élni, viselkedni, olyan nem akarok lenni amilyen voltam. Csak persze könnyebb lenne a másik támogatásával változni, mint egyedül.


2012. febr. 14. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz változni, te is tudod. Én is így jártam, évekig téptem magam, aztán találtam valakit, akinek így is jó vagyok. Minimálisan változtam, de csak mert az évek telnek. Sajnállak, kitartás!
2012. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tanácsom: várakozz egy kicsit. Legalább néhány hónapot de azért ő tudjon róla, hogy közben változáson mész át. Erről akár beszélgethettek is, de a régi szerelemről egy szót se! A szakítás okairól se. Próbálj előtte vidám és kiegyensúlyozott lenni. Sírni ráérsz otthon is. Ha naponta látjátok egymást, előbb-utóbb észre fogja venni rajtad az előnyös változást. És akkor, egyszer /hónapok múlva/ bátran beszégethetsz vele arról, hogy egészen más ember lettél, helyre tetted magadban a dolgokat. Ezek után már az ő reakciója következik.
2012. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

legyél vele kedves...


lehet, hogy ő is megbánja, és újra összejöttök. ha még szerelmes beléd. talán, hónapok múlva. egy ilyen hosszabb kapcsolat után, ami problémák miatt ment szét, de a szerelem még megvan, nem fog az ember másnap becsajozni/bepasizni.

2012. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és miért gondolod, hogy csak a te hibád volt? mit követtél el?


egy kapcsolat kettőn múlik. ha az egyik bunkó, a másik is hibás, hogy hagyja magát és tűr. nem lehetsz 100%ban egyedül hibás mindenért.


tipp: talán kereshetnél embereket akiknek hasonló a problémájuk? csoportterápia vagy ilyenek?

2012. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy te voltál a hibás,az jó..tanulsz belöle.

Fel melegitve csak a töltöttkáposzta jó,néha az észre kell hallgatni nem a szivre,és a te eszed is azt mondta,igy nem mehet tovább.Lépj tovább,ne eröltesd ,ne bizz abban hogy most más lesz,a régi sebek néha fel szakadnak,békén kell hagyni.

Kezdj új életett,és az ön sajnálkozás gyenge emberre vall.

2012. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem hűlt ki a kapcsolat érzelmileg akkor ha össze is jönnétek újra, nem számít felmelegítésnek.
2012. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!