Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá hogy megbeszéljük a dolgokat?

Figyelt kérdés
Összevesztünk,megsértődött,nem kommunikál velem.
2012. febr. 14. 15:00
1 2
 1/15 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Abszolút semmit nem írtál le a helyzetről. Semmit nem tudunk--> nem is tudunk segíteni.
2012. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
már írtam egy rakat kérdést,csak már nem bírom tovább...nem beszélünk 10napja..behisztiztem,mondta hogy elege van,meg neki tanulni kell,és én csak felidegesítem folyamatosan.azóta egy árva szót nem beszéltük,nem reagál semmire...írtam neki hogy írja meg ha vége..és azt sem írja meg..
2012. febr. 14. 15:11
 3/15 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Szerintem csak felcseszted az agyát. Ha szakítani akarna, már mondta volna. De mivel még mindig nem írtad le, hogy például hány évesek vagytok stb. (könnyebb választ adni több infóval) ebből arra következtetek, (ne sértődj meg) hogy elég nehéz eset vagy.


Másik lehetőség, szerinte már vége.

2012. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
én 20,ő 18...de 10 napja nem beszéltünk
2012. febr. 14. 15:30
 5/15 A kérdező kommentje:
2éve együtt...és igen,nehéz eset vagyok..
2012. febr. 14. 15:30
 6/15 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Értem:) mivel ő a fiatalabb, és kevésbé érünk mi fiúk stb. ezért nem hiszem, hogy dobna. Hisz kevés 18 éves srác mondhatja, hogy 20 éves barinője van:P

Nekem is szintén volt egy ilyenben részem, bár mi 3 hónap után szétmentünk...:/ Sok volt az a 2 év.


20/F

2012. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
szerinte 15éves agyi szinten vagyok a hisztijeim miatt...szóval annyira lehet nem számít ez a 20év :D de 10napja nem reagál,ilyen nincs..
2012. febr. 14. 15:34
 8/15 A kérdező kommentje:
és már nem bírok várni amúgy...reagálhatna valamit..
2012. febr. 14. 15:37
 9/15 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Hát ez változtat a dolgokon kicsit...

1. Sokat veszekedtetek?

2. Boldog voltál, vagy már csak megszoktad, hogy van?

3. Nagy esélyét látod, hogy ezzel már le is tudta a dolgot, és szakított?

2012. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
sokat veszekedtünk,mert rengeteg a stressz mindkettőnk körül...és igen,hisztiztem sokszor,mert nem értette amit kérek tőle vagy mondok neki...én nagyon szeretem,mert amikor nincs semmi baj,akkor úgy szeret ahogy én vágyom rá.de szerintem nem lehet így letudni egy kapcsolatot...vagy tényleg írjon annyit hogy vége,és én megértem.
2012. febr. 14. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!