Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátság felnőttkorba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság felnőttkorban. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kialakulhat úgy, hogy egyik fél sem akar többet? Vagy ilyen csak régi/gyerekkori ismerősöknél van inkább?


Mi a véleményetek? Tapasztalatokat is írjatok.


2012. febr. 14. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak mese!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha megvan valamelyikőtök részéről a vonzalom, akkor problémák lehetnek...
2012. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hidd el a szerelem a barátság a szeretői viszonyok a megcsalás NINCS KÓRHOZ KÖTVE!


Létezhet is meg nem is, ugyanúgy mint egy 23, 26 éves embernél.

2012. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem létezik ilyen.nekem is van egy két lány barátom és nem akkarok tőlük semmi többet csak barátságot.
2012. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Niccol válasza:
100%

# 4


lehet, hogy te nem, de lehet, hogy a másik fél akar többet, és megvan benne a vonzódás írántad. nem látsz a fejébe, nem tudhatod.


Én is úgy vagyok vele, hogy fiú és lány között nem létezik barátság. Az egyik fél mindig többet akar, még ha te nem is tudsz róla. A barátod fejébe nem látsz bele. Az emberek néha nagyon jól tudják titkolni az érzéseiket.

2012. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem létezik! Fiúhaverjaim vannak, de az más, nem lelkizünk, csak összejövünk társasozni, vagy bulizni.

26N

2012. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem van nőnemű barátom, régi gyerekkori ismerős. Hogy most ki tudnék-e alakítani hasonló barátságot, az jó kérdés :) De szerintem igen.
2012. febr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Van. Igaz, felmerülhet a szerelem, de ha megfelelően kezelik, akkor a barátság megmaradhat továbbra is.

Csak ilyenkor aki szerelmes lesz, nyafogni kezd, hogy így nem bírja, úgy nem bírja, és lelép.

2012. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, vannak csaj haverjaim. Néha megfordul a fejemben, hogy mi lenne ha, de normális ember tudja hogy mit szabad és mit nem. Szóval létezik, aki szerint nem, az csak nem tud barátkozni ellenkező neművel. Ennyi.
2012. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 IQnindzsa ***** válasza:
Csakis akkor lehetséges fiú/lány barátság ha hiányzik a szexuális töltés valamilyen okból. Ez pedig kortól független. Szóval... lehetséges csak ritka mint a fehér holló.
2012. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!