Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes lépés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes lépés? (fiú-lány barátság, kapcsolat)?

Figyelt kérdés
Van egy lány,összebarátkoztam vele,ő kezdeményezett anno, jóba lettünk,de csak barátság,semmi többi,majd egyszer csak elkezdett furcsán viselkedni,mindig zavarban volt a társaságomban,főleg ha mások is ott voltak,és elkezdett kerülni is, én meg hiába üldöztem a barátságommal,egyre zárkózottabb lett,volt hogy hetekig nem válaszolt egy üzenetemre, teljesen bezárkózott,később még néha odajött hozzám,vagy megkeresett,de egy idő után teljesen leépített,most ott tartunk,hogy az ő barátnőivel,akiket alig ismerek,többet beszélek,mint vele. Annyira elhúzódott nekem pedig hiányzik a társasága,a barátsága. Igazából nem tudom,hogy miért ilyen fura,nem tudom az e a jobb,ha nem keresem,vagy ha csak azért is odamegyek hozzá. Azóta,hogy ilyen visszafogott lett,nagyon elkezdett hiányozni:/,rájöttem,hogy talán többet is érzek iránta, mivel szinte csak rá gondolok...létzik hogy belé szerettem?Vagy csak a barátsága hiányzik ennyire? és Ő vajon mit érez? Mit kéne most tennem? Beszéljek vele? Mit mondhatnék neki? Nem értem,ilyen helyzetben mit lehet csinálni, talán fél a saját érzéseitől? Vagy én félek az enyémeimtől? Vagy ő fél éntőlem? Vagy mi lelte ezt a lányt?
2012. febr. 7. 18:33
 1/2 A kérdező kommentje:

17F

16L

2012. febr. 7. 18:48
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez gyönyörű! :D


Te buta, hát EZT mondd el neki, amit leírtál! Hogy hiányzik és hogy talán többet érzel iránta. Mit veszíthetsz? A barátságát? A szerelmét?


Borítékolom hogy elkezdett többet érezni irántad puszta barátságnál, csak valamiért nem tudja ezt kezelni. Képzeld magad a helyébe: hallgatólagosan barátságot "ígértetek" egymásnak, erre ő akaratlanul is elárulja a barátságotokat. Nem tud tisztán gondolkodni, nem mer vallani, ezért az egyetlen lehetséges módot választotta arra, hogy elmondja az elmondhatatlant: elfordul. Egy kicsit szégyenében is, egy kicsit annak reményében hogy megérted a jelzést.


Semmit sem veszíthetsz, max. kiderül hogy ez az egész téves (de még az is megváltozhat, ahogy benned is megváltozott; elkezdtél többet érzeni iránta), de szerintem itt nincs tévedés. Ha pedig nincs tévedés (ha nem mondja), akkor a szitu végén egy óvatos csókkal sem veszíthetsz már semmit.

2012. febr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!