Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem magam rajta tul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam rajta tul?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akibe már évek óta reménytelenül vagyok szerelmes. Szinte észre sem vesz, de mégis voltak olyan pillanatok, mikor ugy éreztem, hogy van nála esélyem.

A nap 24-órájában csak rá tudok gondolni már lassan 4-éve.Hogyan felejtsem el? Muszáj elfelejtenem, mert 12-év köztünk a korkülömbség


2012. febr. 14. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Jézus. Menj pszichológushoz.
2012. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el ismerkedni másokkal. Komolyan mondom. Én ugyanígy voltam mint te, és sokáig azért nem adtam esélyt senkinek se, mert másba voltam szerelmes, nem láttam semmi értelmét. Aztán egyszer megerőltettem magam, és elkezdtem randizni. Persze kapcsolat nem lett belőle, de segített túljutni az egészen. :)) (Jó, még nem vagyok egészen túl rajta, de jó úton haladok.)
2012. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez már egy jó kezdés, hogy túl akarsz lenni/lépni rajta.

ismerkedj másokkal, ha elhívnak valahova menj el, de séta közben is találkozhatsz kedves emberekkel, használd a fejedet.

2012. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Attila9302 ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok én is csak én vagyok a fiatalabb és ő 6 évvel idősebb és én vagyok a fiú.


Ha gondolod írj privit megoldjuk együtt. :)

2012. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!