Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Probalok kijárni a barátaimmal és elfoglalni magam, de estenként mindig rá gondolok mert még nagyon szeretem, aludni sem tudok, enni sem, lefogytam 5 kilot. Légyszi segítsetek mert már nembírom tovább. Valami tanács?
2012. jan. 24. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a megoldás hogy kerestem és hálaistennek találtam másik szerelmet.Nem szomorkodni kell hanem keresni mert tönkre teszi magát az ember ezzel, tudom könnyű mondani.
2012. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keress másikat aki elvonja a figyelmet az elözöröl.
2012. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg van ilyen nyugtató tea ami ellazít azt is javaslom,meg próbálj realxálni.
2012. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát az uj kapcsoalt dolgot nem ajánlom...aki írta szerintem még sosem volt igazán szerelmes!


támaszt kereshetsz, az mindig jó!


am nincsjobb dolog...próbálod lekötni mindne percedet, ohgy ne legyen időd rágondolni. ez a legjobb megoldás...

éjszakára meg egy ellazító tea, vagy langyos tej, ésha egész nap suli, vagy melo, meg tanulsz, lefáradzs annyira, hgy elalszol pikk pakk, és nincsidőd gondolkodni..:)

2012. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tereld el a figyelmed valamivel, amit szeretsz. Biztos van olyan barátod, akivel beszélgethetsz, ha akarsz, az is sokat tud segíteni (legalábbis nekem), keress olyat, aki szeret.
2012. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak szexelj egy kiadosat vmi szimpi pasival
2012. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elég egyszerű a recept: idővel elmúlik, amint valami értelmet találsz az életedben, új célt, az majd betölti az űrt.

Meg ha kis idő eltelik, akkor megfelelően objektíven tudod majd szemlélni az exedet, akkor rájössz, hogy nem volt ő akkora nagy szám, aki miatt búslakodni kell.

2012. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Remélem facebookról letíltottad + összes rá emlékeztető dolgot már elégetted....
2012. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a tanácsokat, még azt szeretném kérdezni akinek van tapasztalata, hogy egy 2,5 éves kapcsolat után mennyi ideig tart kb. amígy sikerul elfelejtenem?
2012. jan. 24. 11:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyámék 12 év házasság után, válást követően, 1 évvel újraházasodtak (mindketten, külön-külön) szóval nincs recept.
2012. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!