Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok vagy szerelmes?

Figyelt kérdés
Kicsit idősebb vagyok méghozzá 3285 nappal igen egyan azon a napon hónapban születtünk csak nem egy évben ez az ami aggasz ő most tölti a 15-öt csak 2x láttam életemben 4x próbáltam vele szakítani de mindig visszamentem hozzá nem tudom elhagyni! Külsőre nem tetszik de amit írogat nekem amit érzek iránta az igen! Minden percben vele lennék csak 120km-re lakik tőlem! A szülei nem örülnek nekem tehát titkos lett a kapcsolatunk! Előtte nem beszéltem nagyon emberekkel főleg nem lánnyal és az elmúlt 5 évben remete életmódot folytattam! Mi a véleményetek rólam így! Kérdezhettek!
2012. febr. 14. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem idióta vagy!
2012. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert indokolnád kérlek?
2012. febr. 14. 20:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Olvasd el amit irtál és rájössz hogy épp eszü ember ilyen marhaságot nem hord össze.
2012. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szóval kb. 24 éves vagy és 19 éves korod óta remete-életmódot folytatsz. Ez a legdurvább. Nyilván beszűkültél cseppet, emiatt ez a vonzalom egy gyerek iránt. Ki kéne mozdulnod, ismerkedni, melózni, sportolni és pszichológushoz járni. Amíg az életmódodon nem változtatsz, addig az érzéseid sem fognak. Igen, beteg vagy.
2012. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem! Sportolok:Kosárlabda, Dolgozom: Tégla feldolgozás, És körösségbe is járok:Golgota keresztény gyülekezet és pszichiáterhez is járok, heti 5 alk Ezen felül nem teszek - tettem mást mint alszok Mit javasolsz kihez forduljak?
2012. febr. 14. 20:36
 6/15 A kérdező kommentje:

bocs elírtam a gyülekezetbe járok heti 5 alkalommal a pszichiáterhez félévente!

XD

2012. febr. 14. 20:41
 7/15 anonim ***** válasza:
A pszichiáterednek meséltél már erről a történetedről?
2012. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én meg mondtam margitkának hogy ne vezessünk be a diliházba internetet de hallgat ő rám -.-
2012. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez jó... A dokival meg nem vagyok beszélő félben csak nem tudja! Azért kösz megtudtam a válaszom beteg vagyok! De olyan jól esik ez a betegség! Vajon mi lehet rá a gyógyszer!
2012. febr. 14. 20:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát ez most szétvitt...:DDD Golgota, pszichiáter, zagyvaság, titkos kapcsolat, 120 km... sok ez így egyszerre, ember.:DDDDD Nem tudom, hogy beteg vagy-e (bár ha pszichiáterhez jársz, sejtet valamit), de jó lenne ha megtanulnál kevésbé zagyván fogalmazni.
2012. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!