Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-Lányok, Szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Lányok, Szerelmes lettem 16L/nem vagyok divatleszbi sőt leszbi sem, akkor most mi a franc van?

Figyelt kérdés
Mikor meglátom ezt a lányt, úgy ver a szívem,hogy néha azt hiszem kiakar ugrani a helyéről.Úgy érzem érezni akarom őt,minden egyes porcikáját.Egy gyenge pillanatomban még régebben egyszer elkapott a folyosón óra alatt(Diák Önkormányzati tag,és éppen gyűlésről jött),megkérdezte mi a bajom.Nem bírtam ki,elsírtam magam,ezért leültetett a legközelebbi padra és próbált vigasztalni hogy "nem lesz semmi baj" "Nyugodj meg" "Én itt vagyok" és közben át ölelt,puszilgatott.Körülbelül azóta érzek így iránta.Előtte is furcsán nézett rám,mindig segített ha valami gondom volt.De most nem tudom mit érzek, mikor meglátom lesütöm a szememet, és érzem hogy szorít a szívem.Nagyon kívánom őt.Párszor elképzeltem már forró helyzeteket,és éreztem akkor hogy nedvesedek.Ő olyan gyönyörű.Mindig az ajkamra kell harapjak,mert nem tudom megállni hogy ne menjek oda egy magányos pillanatában megcsókolni,megölelni.Nem volt még fiúm,de tetszenek,és azóta az eset óta a lányok is egyre jobban,és félek hogy nem tudom ezt elnyomni.Vágjak bele, vagy mit csináljak,Mit tennétek a helyemben?(még mielőtt valaki elkezdené hogy a média,meg manapság ez már normális a r i b a n c o k körében,elárulom hogy nem vagyok ribanc, és nem is nézek TV-t)
2012. febr. 14. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Márpedig vagy leszbi vagy biszex vagy.

Passz.

2012. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És most mi ezzel mit kezdjünk, de tényleg? :D


Kérdezd meg őt, és legyetek boldogok.

2012. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerintem még mindig értelmesebb mint az ilyen kérdések

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. febr. 14. 16:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, természetes a kiváncsiságod.

De mivel úgy veszem ki a szavaidból, hogy itt már erős érzelmekről van szó, így elképzelhető, hogy lesz benned egy kis hajlam a későbbiek során. Bár azt írtad, hogy még pasid sem volt, tehát én a helyedben először az erősebbik nemnél próbálkoznék :)


Ha viszont ezt a lányt nem tudod elfelejteni sehogy, akkor közeledj hozzá valamilyen úton-módon, persze csak diszkréten, mert nem biztos, hogy Ő is hasonlóan érez irántad!

2012. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Randizz egy pasival. Jobbat nem tudok, majd csak szerelmes leszel egy fiúba és kivered a fejedből a lányt.
2012. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyald ki.Pont.
2012. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Diavolino44 ***** válasza:

A legnagyobb hulyeseg azon agaylni masok mint gondolnak rolad! Ha te ugy erzed kezdemenyezned kell hat tedd meg!!

Ugyis lesz aki ribancnak fog gondolni, meg divatleszbinek. Valaki semleges marad s valaki partololag lep fel!


amugy egy ertelmes ferfi kifejezetten orul ha a parja biszexualis, mert abbol meg neki is szarmazhat egy kis elony! :D

2012. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Basszus, dettó ugyanez van velem. Egyik munkatársamba úgy érzem beleszerettem, de már sajnos kirugták és mióta nincs ott, egyszerűen nem tudom feldolgozni a hiányát. :/ Elfelejteni meg nem tudnám.
2012. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg közelebb kerülni a csajszihoz. Úgy kiderül, hogy viszonozza-e. Hajrá. :)

És sose félj attól, hogy ki vagy.

2012. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :)
2012. febr. 14. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!