Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furán hangzik ez a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán hangzik ez a megoldás?

Figyelt kérdés
21 éves leszek furán hanagzik hogy azt mondom hogy nem szeretnék komoly, és egyáltalán semmi kapcsolatot még véghez nem viszem a terveim, ami biztosítaná a leendő családomnak a jó anyagi helyzetet, néha néha ha már nehéz egy éjszakásokkal megoldani, szerintetek
2012. febr. 14. 22:43
1 2
 1/18 bozontosborz ***** válasza:
Nekem korrektnek tűnik. Ha tudod, csináld.
2012. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Két ember mindig többre képes, mint egy.

És ha soha nem éred el vagy jóval tovább tart, mint gondoltad akkor meg majd 50 évesen lesz csak gyereked?

2012. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát ahogy gondolod csak nehogy mire biztosítanád a jövőt a leendő családodnak, ne legyen leendő családod. Nem kell azért teljesen elzárkózni.
2012. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 bozontosborz ***** válasza:
Nemár, nem azt mondta hogy remete életet fog élni. 21 évesen úgytűnik vannak céljai. Ez azért dícsérendő. És mi van ha közben becsúszik egy nő?
2012. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Így van, ha nem stresszel rá, még össze is jöhet még akarata ellenére is. Úgy még jobb... :)
2012. febr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hát 50 éves koromig nem fog eltartani : ) a terveim szépen haladnak csak lekötik minden időm, néha szar érzés egyedül, de ha nincs semmim mire akarok családot : )
2012. febr. 14. 23:00
 7/18 anonim ***** válasza:
Most én is így vagyok, csak idősebb és így kevesebb időm van hátra, szóval gyorsabban kell csinálni :D. De neked bőven van időd, még meggondolni is magad. De ettől még ne zárkózz el, hagyd hogy megtörténjenek a dolgok.
2012. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

na ez az , nem vok az a éjjel nappal bulizos tipus igy zért nehéz lesz ismerkedni még ugyis ha csak stressz levezetés lenne, hát viccen kivül egy olyan tervem van vagyis egy saját fejlesztésem amire azt mondták a nagyfejesek lehet 1 éven belül mazerattim:D igy aztán ez kicsit hajt engem:D

bocsi a helyesirási hibákért csak már fáradt vagyok. te hogy oldod meg ezt hogy munka a terveid és mellette 1-2x stressz levezetés valakivel?

2012. febr. 14. 23:05
 9/18 anonim ***** válasza:

Főiskolára járok mellette, ivararány 6:1 :)


De bakker, mekkora a megtérülési rátád, vagy a hozamod? :o Mert nekem még mindig csak évi 41% :(

2012. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Más is van a dolog mögött, van egy lány akiért szeretnék harcolni de ehhez kell egy bizonyos egzisztencia , és addig ugy sme halászák el előlem ha meg igen akkor harcolok.
2012. febr. 14. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!