Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel hamarosan 3hónaposak leszünk, erre illene valamit vennem nem? Egy virág elég lenne, vagy esetleg mást is szokás ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem 3 hónap még nem olyan nagy jelentőségű, mint egy féléves "évforduló", vagy 1 éves...

Szerintem ha írsz neki egy rövid levelet (mondjuk kézzel), vagy csak szóban megemlíted neki, esetleg valami finom ételt esztek, az bőven elég. :)

Én nem vártam el, hogy minden hónap 6.-án meglepjen valamivel a párom, viszont a féléves fordulónak megadtuk a tiszteletet. :D 23/L

2009. jún. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is elég fél éves/éves...stb fordulót ünnepelni, én sem vártam el apáromtól, hogy ajándékokat adjon, csak félévesnél, meg egyévesnél.
2009. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy 3 szál rózsából álló csokrot adtam. Annak szerintem örülne. :D
2009. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!