Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megleptem, velem volt, látható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keksz kérdése:

Megleptem, velem volt, láthatóan jól érezte magát, minden tökéletes volt, és aztán mégis azt mondta, hogy neki ez nem megy. Hát hogy van ez?

Figyelt kérdés
Na kérem, van egy lány, akibe totál szerelmes vagyok. Mondta nekem, hogy utálja a valentinnapot, én meg naívan kiterveltem, hogy akkor majd jobbá teszem neki. Összebeszéltem anyukájával, és mikorra hazaért Ő, addigra én már a szobájában voltam... Gyertyák, csoki, sajátkezűleg írt vers, szív alakú párna... Nagyon örült nekem, nevetve mondta hogy ő ezt nem hiszi el. Ölelkeztünk, csókolóztunk, csikiztük egymást, játékból bunyóztunk, összeharapdtál, és még azért sem panaszkodott ha letaperoltam, sőt, tetszett is neki. Iszonyatosan jó 3 órát voltunk együtt. Anyukája előtt sem játszotta azt hogy én ott sem vagyok, szóval egyáltalán nem volt benne az, hogy neki az amit csináltam rossz. Hazaérek, erre ír, hogy többet ne csináljak ilyet, mert "széjjelb*sztamˇ a szívét... A beszélgetés végére eljutottunk oda, hogy ő nem igazán hiszi hogy ebből bármi lehet, de jó volt neki is, tényleg. Ja igen, néhány hónapja ismerem, és jól haladtak a dolgok többé kevésbé, de járni eddig sem nagyon akart. Többek tanácsára megfogadtam a "légy türelmes és kitartó" dolgot, de így... Hihetetlen ez a helyzet, alig lehet belőle kierőszakolni hogy találkozzunk, de ha találkozunk, az nekem is és neki is istentelenül nagyon jó. Ezek után már nem tudom, hogy még mit tehetnék :\
2012. febr. 15. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
ő is szerelmes csak fél,legyél türelmes és ne ajtóstól rontsál a házba.van esély úgy gondolom.
2012. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos még az érzéseimben
2012. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt. Minden tökéletesnek látszódott, csókolóztunk (ő kezdeményezte), ölelgetett, nagyon jól elvoltunk, majd hazament, és azt mondta nem akar semmit. Legközelebb ugyanez, majd megint nem akart semmit.
2012. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem mást szeret

vagy nem tudom

2012. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindhármótoknak. Nos, a türelemmel ugye annyi csak a baj, hogy egyszerűen nincs olyan perc, hogy ne jutna eszembe. Próbáltam mindent, játszani számítógépes játékokkal, elmenni futni, tényleg mindent, de nem tudom kiverni egy kicsit se a fejemből, és így a kínom egyre csak nő és nő... Úgy érzem, hogy a végtelenségig várok rá ha kell, már nem is elhatározásból, hanem mert nem tudok elforudlni tőle.

Egy másik kérdésnél olvastam: "mondani bármit lehet, a cselekedetek árulkodnak"

Míg egy megint másik kérdésnél meg: "mindegy mit csinál, akkor is az az igaz, amit mond"

Nem tudom, hogy a cselekedetei vagy a szavai az igazak. Szóban azt mondja, hogy azért van velem úgy el, mert nem akar paraszt lenni... Jó ez szerintem is hülyeség, emiatt nem csókolózunk senkivel.

További véleményeket is szívesen várok, mert elkél a tanács :\

2012. febr. 15. 17:41
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, van más srác is a képben elvileg, de vele meg alig kommunikálnak.
2012. febr. 15. 17:41
 7/10 anonim ***** válasza:

A #3-as voltam:

nekem a szemembe mondta, hogy belém szeretett, a cselekedetei is erről árulkodtak, de valami gátolta... hónapokig hevertem ki, de ha most beszélek vele, most is egyből feltépődnek a sebek.

2012. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
küzdj érte :)
2012. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát igen,szerintem is bizalmatlan a dolgokkal kapcsolatban még és nem tudja hogy mit akar,de én is azt javaslom hogy küzdjél érte,a ti esetetekben nincs veszve a dolog.
2012. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Küzdök én, most is, eddig is ezt tettem, és továbbra is ezt fogom. Csak úgy nagyon nehéz, hogy nemigazán akaródzik velem találkozni.

Úgy pedig, hogy nekem már volt olyan , hogy 8 hónapig güriztem egy lányért (ami azthiszem a magam 18 évével elég soknak mondható) és a végén nem lett semmi, eléggé durva ez nekem. A slussz poén, hogy fizikailag is kijön rajtam, tegnap estére elég szarul lettem, ma meg már dokihoz kellett mennem -.-

Én is félek, és ő is fél (mondta is, még korábban), de kettőnk között annyi különbség van, hogy én bár félek, cselekszem, ő meg fülét farkát behúzva menekül a dolgok elől. Ha sikerül valamit elérnem, órák-napok múlva csak rosszabb lesz :S

2012. febr. 15. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!