Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a tökéletes?

Figyelt kérdés

létezik a tökéletes szerelem? mert láttam egy videót, amiben egy kislány elmondja, hogy ő és a "szerelmes fiú párja", hogyan is lettek szerelmesek...mármint hogyan tudták meg, hogy szeretik egymást. a kislány teljesen szereti azt a kisfiút, és úgy fogadja el ahogy van, és örökre szeretni fogja... (mind ezt egy gyerek mondja...). átgondoltam és két lehetőségre jutottam:

1. vagy tartós lesz

2. vagy nem.

hisz ők csak gyerekek, de jóllehet az ovis emlékek eléggé befolyásolják életünket. ha nem is ovis, de kb 3-8 éves korig... pl ott van József Attila, aki 3 éves korában került nevelőszülőkhöz. az őt érő fájdalmak, kapcsoaltok megmaradtak benne.... szal ezért valószínű, hogy eme két kis töpörtyű szerelme is megmarad.

ezen elgondolkotam és arra jutottam, én is ilyen szerelmes akarok lenni. csak van egy baj, hogy én nem tuok mindnekit elfogadni, és ezért már eléggé elszeparálódok környezetemtől. de ilyen vagyok, és akármennyire is próbálok nem ez lenni, nem tudok. pedig tudom mg fiatal vagyok, van időm, de úgy vagyok vele, hogy sosem tudok senkit eléggé elfogadni, ahogy van. és én egy 98%os boldog kapcsolatot akarok, veszsekedések nélkül, mert tudom hogy anyu és apu ezerszer veszekedtek míg kisebb voltam. én nem akarom ezt. mit tehetnék? türelem rózsát teremt teóriának éljek? hogy majd meg változok? de én már legalább 9 éve ilyen vagyok, hogy nem tudok elfogadni dolgoat.


2012. febr. 1. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

mindenkinek más a tökéletes...


van aki azt hiszi hogy megtalálta a tökéletest....

van aki sosem találja meg.....

van aki minden lányra/pasira a párjára azt hiszi ő a tökéletes.....

2012. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lila nyuszi ***** válasza:
100%
Van, úgy tökéletes, hogy a hibáival együtt az.
2012. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én még mindig emlékszem az ovis szerelmemre...
2012. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sztem' tökéletes nincs...csak olyan aki mellett letudod élni az életed ugy hogy szereted! persze mindenkinek más a véleménye.
2012. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!