Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mire véljem? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Szerintetek szívből vesz el, vagy egyéb okok miatt?

Figyelt kérdés
Párom, mit már írtam korábban is, esküvőt tervez, meg összeköltözést!most munkaügyileg új papírt kell szereznem, ami itt (Svájc) igen nehézkes! Egy évnyi munkaviszonyt igazoló irat kellene, én viszont csak 10 hónapja vagyok itt! Párom állítása szerint nem tud tovább várni, el szeretne venni, hogy megkaphassam a papírt! Más források szerint nem kell egy évnyi munkaviszony....nem értem....véleményeket várok, trollkodók másutt élvezkedjenek:)
2012. febr. 16. 05:23
 1/4 anonim ***** válasza:
én ezt nem értem...gondolom az esküvő sem holnap lesz...
2012. febr. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát 2hónap múlva is jó az esküvő.Ha mégcsak most szervezitek.Menj be Svájcba az önkormányzathoz(nem tudom ott hogy hívják),meg nézegelődj svájci fórumokon és tedd fel a kérdést,mit kell intézni hozzá.


Ő milyen/mire kapna kedvezményt,ha téged feleségül venne?Ha tényleg szeret,akkor vár még,amennyi időre neked szűkséged van.

Egyébként meg lakva ismerszik meg az ember.Szóval egyértelműen előbb költözzetek össze,ismerjétek meg,hogy működik-e az együttélés,aztán jöhet a házasság.Addig elég,ha van eljegyzés.

2012. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom Svájcban hogy van,de az unokatesóm Ausztráliában akart letelepedni és kiderült, hogy ezt csak házasok tehetik meg, ezért gyorsan fogta a barátnőjét és elvette.
2012. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze, összeköltözünk, de azt mondta, hogy ha rendes munkát akarok vállalni, a leggyorsabb út, ha összeházasodunk:) Vagy ez csak csel, hogy hamarabb elvehessen?:D
2012. febr. 16. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!