Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk volt már olyan, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan, hogy úgy igazán szívből szerettetek egy lányt akit nem csalnátok meg és másra nem is gondoltatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam vagy négy évig jártunk, a csaj lelépett. Azóta senkinek sem ajánlom, hogy ennyire biztossá tegyen egy lányt a dolgában.
2012. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt/van...igazából most van velem ilyen először...de épp ezért nem akarom elszúrni,ugyanis még nem jöttem össze az illetővel,persze vannak biztató jelek,de sosem lehet tudni...úgy teszem a dolgaimat ,hogy próbálok a kedvében járni,megteszem érte,amit lehet,szabad teret hagyok neki,amikor szüksége van rám,mellette vagyok, próbálom felvidítani,ha szomorú, törődni Vele,segíteni Neki, és bár nagyon nehéz,megpróbálom magam minél jobban visszafogni,mert nem akarok nyomulni,vagy túlzásba esni,nem akarok a terhére lenni...Nem merek szerelmet vallani Neki,mert tényleg szívből szeretem,és egyrészt félek a visszautasítástól,másrészt nem akarok rá iyszteni ...szívből szeretni mit jelent,most megtanultam,mindössze annyi,h a másik boldogsága fontosabb,mint a sajátom, ha kiderülne,hogy Ő nem érez irántam semmit,azt tiszteletben tartanám,és nem haragudnék rá emiatt,végül is nem tehet róla...
2012. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig minden (2) szerelmemmel így voltam. Szerintem épeszű, gerinces ember elvből elutasítja a megcsalást, legalábbis én elutasítom, és sosem tenném meg senkivel.
2012. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen volt.

Sose csaltam meg,megtette ő helyettem.

Kb leszarva az érzéseimet.

Ő volt az első(és utolsó is) barátnőm 19 éves voltam akkor.

Azóta egyedül.

szar az egész ugy ahogy van:(

2012. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Volt, a kisujamat nem kelet volna megmozdítanom, volt két lány aki lefeküdt volna velem, de én anyira szeretem a barátnőmet, hogy a fejemben meg sem fordult, hogy megcsaljam. Aztán egy szép napon bejelentete az a lány, hogy nem szeret és hagyuk a kapcsolatott legyünk barátok szöveg :) teljesen összezuhantam a barátaim nagyon agódtak értem mert mindig erős egyéniség voltam most meg mint egy zombi ugy járok kelek 4 hónapja. Szóval mindent bele haver és ne haboz:)
2012. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen volt, nem akart összejönni velem, mert nem tudott volna velem lefeküdni házasságig. Fél évre rá összejött egy sráccal, akivel le is feküdt. Meg most egy másik aktuális, aki meg simán nem akart összejönni velem, most meg mással van de bizonygatja ha egyedül álló lenne esélyem... A tanulság nem érdemes egy nőt szeretni.
2012. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első barátnőm 14 évesen..fél évig tartott a kapcsolat vége már egy börtön volt:D viszont volt egy pozitív oldala:D nimfomán volt a csaj és éjjel nappal csak szexet akart:D elmentem 2 hétre külföldre és félrekúrt:D azóta soha!:D
2012. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mármint azóta soha nem fogok senkiben ennyire megbízni:D
2012. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen volt,de ez múlandó! A szerelem kialszik,utána marad a kötődés,ami kevés a sosem csalnálak meg-hez!

20/f

2012. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!