Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Működhet egy kapcsolat ha csak et egyik szerelmes? 20/l

Figyelt kérdés
Másfél hónapja járunk. Ő szerelmes én egyáltalán nem. Tudja is, Újévkor jöttünk össze, majdnem poénból aztán kezdett jól alakulni, és folytattuk. régótavagyunk barátok, kb 2 éve, ő már régebb óta többet érez irántam. Nekem egyenlőre jó igy, de nem tudom kihatással lesz e az hogy én nem szeretem a továbbiakban. 20/l 25/f
2012. febr. 16. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát általában nem. A te esetedben viszont működhet.

Ha a srác tisztában van ezzel, de nem zavarja és neked is jó így akkor végülis nincs probléma sem.

Még az is elképzelhető, hogy a későbbiekben ez megváltozik.


Azonban ha találsz más helyette, tiszteld meg annyival, hogy időben szakítasz vele.



21F

2012. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!