Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai 14 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai 14 évesen egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Korán érő típus vagyok nincsen már annyira gyerekes felfogásom..
2012. febr. 16. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

nem korai, ha olyan, mint egy átlagos kapcsolat 14 éveseknél

ezt úgy értem, hogy jövő héten ne kérdezd itt GYK-n, hogy lehetsz-e terhes

2012. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
igen. az. attól még gyerek vagy.
2012. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szia csefy :D
2012. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

dehogy fogom megkérdezni :ÉÉ nem vagyok ilyen könnyű vérű lány :)


2.válaszoló elfogadom a válaszod de indokold meg nekem:D

tudom hogy gyerek vagyok még csak nem olyan a felfogásom mint egy kislánynak

2012. febr. 16. 13:55
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Már ha van annyi eszed, hogy nem fekszel le vele 3 nap után, gumi nélkül, aztán vagy szerencséd van, vagy nem...

2012. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
igazából 3 hónapja vagyok ezzel a fiúval együtt és semmi ilyen nem volt még csak csók:)
2012. febr. 16. 13:57
 7/19 anonim ***** válasza:
nincs ezen mit indokolni. minden 14 éves gyerek még. hiába olyan a felfogásod, amilyen, ez nem változtat a tényeken.
2012. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
tudoom!:) és egy gyerek nem lehet szerelmes?
2012. febr. 16. 14:00
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt barátom akkor, 1,5 évig tartott. Sőt, egyik nővérem akkor jött össze a jelenlegi férjével (18 éve vannak együtt). A 12 éves unokahúgomnak is van barátja, 1 éve - bár ott még puszi sincs valami sok, de olyan aranyosak. :D

Ésszel! Ennyi az egész. ;)

2012. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet de az is lehet csak hormonszám növekvés. Ha te tegyük fel felnőtt vagy agyilag attól a párod gyerek és valamilyen nevetséges okkal fog otthagyni (közvetetten tapasztaltam). Ha meg idősebbel jársz az meg csak nagy valószínűséggel kihasznál. AZtán majd írkálod facebookra a szomorú magányos emberektől idézeteket képeket.
2012. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!