Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis segítség?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan 2,5 hónaposak leszünk, és szeretnék tanácsot kérni, hogy tudnám tudtára adni, hogy szeretnék vele lefeküdni? Már agyban elgondolkodtam rajta, de kérnék tanácsokat :)

Vicceskedő kommenthuszárok kocc...:///


2012. febr. 16. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
először is hány évesek vagytok??
2012. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2,5 hónap. Na az rengeteg idő. Biztos ennyi idő alatt már töviről hegyire megismertétek egymást, és mindent tudtok a másikról, és már csak ez van hátra, hogy teljesen elmélyítsétek a kapcsolatotokat...

Félretéve az iróniát. Amikor kettesben vagytok, udvariasan kérdezd meg tőle, hogy mit szólna hozzá ha kipróbálnátok együtt?

2012. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát 18 alatt vagyunk mindketten :D
2012. febr. 16. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:

2,5 hónap után még ne nagyon számíts szexuális kapcsolatra.

Mire a csaj 100%-osan megbízik benned el kell telni legalább 4-5 hónapnak. Attól függ a csaj mikor adja be a derekát.


De korotokra való tekintettel mind1 ha legóztok ...

2012. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én max 1 hónapon belül lefektettem az összes barátnőmet, de inkább korábban. Pedig nem repedtsarkú buta libák voltak, hanem komoly, egyetemista (vagy azóta egyetemistává lett) lányok. Nem kell különösebben előre jelezni, csak izgasd fel annyira, hogy kívánja, h betedd. Ha szűz, az komplikálja a dolgokat, akkor mondjuk negyedéves évfordulóra szervezz vmi romantikus estét olyan helyen ,ahol nem zavarhatnak meg titeket, sztem kb fél óra intenzív petting után belemegy.
2012. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi utolso válaszolo (:

Jol tolod akkor a dolgokat, pacsi :)

2012. febr. 20. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!