Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted megtegyem?

Figyelt kérdés

Hosszú hónapok óta megy a flört egy fiúval (egy suliba járunk). Érzem, hogy megvan a kémia.

Az pl., hogy miközben engem nézett és fülig ért a szája, nekiment egy másik fiúnak, az mit jelent?

Elképzelhető, hogy szerelmes belém?

Mindig, mikor találkozunk, nagyon mosolyog és néz és köszön. Egyszer már beszéltünk vagy fél órán át,de nem hívott el sehová és a teljes nevemet sem kérdezte (hogy esetleg facebook-on megnézzen/bejlöljjön, teszem fel). Szerintem félénk meg nem az a csajozós típus, mert mikor egyszer odajött hozzám akkor sem volt gördülékeny a beszélgetés, de ettől függetlenül nagyon értelmes fiúnak tűnik, már ennyiből is lejött, hogy vannak közös tulajdonságaink.

Én tudom az ő teljes nevét (nem ő mondta meg), szerinted bejelöljem facebook-on? Nem akarok nyomulós lenni, azt szeretném, ha ebből lenne valami, de szerintem gáz lenne, mert rájönne, hogy kinyomoztam a nevét :S


Köszönöm a válaszokat !!!


2012. febr. 16. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább személyesen közeledj hozzá,ne nyomulj éppen elég,ha jól érzitek magatokat együtt.Előbb-utóbb egymásra hangolódtok.:)Éljen a szerelem!!
2012. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én bejelölném a helyedben.:)

15/L

2012. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan vadidegenek jelölgetnek FB-n, mert 1 suliba jártunk valamikor, vagy egy helyen laktunk, vagy mert tetszenek a megosztásaim , ugyhogy nyugodtan jelöld, az szerintem nem tulzott nyomulás.
2012. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neharagudj,de amíg nem volt csók,se simi,se tapi addig nem tudhatod, hogy van-e kémia.
2012. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, hogy mikor a közelében vagyok, hevesen ver a szívem, vagy fülig elpirulok, vagy izzad a tenyerem de nagyon, illetve összeszorul a gyomrom...
2012. febr. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!