Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget szeretnék! 9hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget szeretnék! 9hónapja vagyunk együtt a barátommal, de mi van ha már nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
lehet nem vagyok szerelmes már belé,de nem tudom eldönteni.nem akarok játszani vele,de nem vagyok biztos az érzéseimben.mit tehetnék?kérem,komoly tanácsokra van szükségem!!
2012. febr. 16. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor szakítasz.
2012. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ebben a helyzetben voltam... Sokáig őrlődtem a dolgon, de ha már kialudt a tűz, nem fog újra lobogni. Szerintem szakíts vele, akármennyire is szereted EMBERILEG. Fájni fog neki és neked is, de így van esélyed egy olyan embert találni, akibe újra szerelmes lehetsz, és neki is van esélye egy új szerelemre.

Bátorság!

2012. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!