Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi megkeseredett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi megkeseredett, kiábrándult férfi manapság? Tényleg ennyire szörnyűek a mai nők? 22N

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 21:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Nem csak a nők vannak elkúrva :))

De vannak kivételek.

2012. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem igen. Nyilván szubjektív, de ez a véleményem.
2012. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
65%
valami megváltozott a mai csajokon, bulikban vihognak mint az idióta vadlibák, máshol meg nem lehet ismerkedni...
2012. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
73%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy mind két nemben akadnak ilyenek is, meg olyanok is. Szerintem nem lehet ezt ennyire általánosítani. De szerintem a jelenlegi helyzetet nézzük egyre siralmasabb. Eléggé el van ez a világ korcsosulva, és csak rosszabb lesz. De bízzunk benne azért hogy akadnak még normális emberek. Legalábbis én bízok benne!
2012. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
60%

Hát egyre több a hülye ember. De szerintem nem csak a nők között, hanem a férfiak között is ugyan úgy.

Csak a nők kevesebbet rinyálnak. Nem is értem, miért a nőkre mondják, hogy hisztisek.

2012. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
nem tudom. én tök normális lánynak érzem magam, és elég rossz olvasni, hogy mennyire rossz véleménnyel vannak sokan a női nemről. megértem, hogy van sok ribizli és hasonlók, de szerintem sok kedves lány van, és őket is észre kéne venni.
2012. febr. 16. 21:38
 7/34 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a csajokba van a hiba!

Szerintem a szülők tehetnek mindenről.Éretlenül bele egy kapcsolatba aztán had szóljon Fejetlenül nem lehet sakkozni

2012. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
12%

Mert te régen is éltél és ismerkedtél, pl. 20-30 éve, utolsó? Mert csak akkor lehet erről hiteles véleményed.

Szerintem egyszerűen az emberek annyira pesszimisták manapság, hogy az hihetetlen. Plusz, ahogy látjuk, a jérfiak is megváltoztak, itt nyafognak, ahelyett, hogy férfimódra viselkednének.

2012. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
hát az nyilván igaz, hogy mindkét nemben vannak rosszabb példányok. de én kevesebbet megkeseredett nőt látok, mint férfit.
2012. febr. 16. 21:39
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Talán ott van a difi, hogy ugye az az elfogadott, hogy a férfiaknak kell kezdeményezni, így eleve több elutasításra van esélyünk, másrészt pedig van az a hülye társadalmi beidegződés, hogy egy férfi nem mutathatja ki az érzéseit. Rajtunk nagyobb a nyomás, szerintem több szűz férfi van 20 felett mint szűz nő.

Abban egyetértek, hogy egy mindkét nemet érintő probléma, de mégis mi férfiak húzzuk a rövidebbet, mert nekünk kell kockáztatni azt, hogy "most elé állok és elhívom randira" aztán vagy eljön, vagy elküld (utóbbit gyakran nagyon megalázóan tudják megtenni).


Érzelmileg elsekélyesednek az emberek.

2012. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!