Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálhatja ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt az exem? Amióta szakítottunk, mintha kicserélték volna! Pont olyasmiket csinál, amit én mindig hiányoltam mikor együtt voltunk, de hallani sem akar rólam.

Figyelt kérdés

Évekig könyörögtem, hogy csináljon jogsit, szétmentünk (ő mondta ki) másnap! elkezdett kreszre járni. Most hétvégén utazik (3 év alatt egyszer sikerült elutaznunk), ezt így hirtelen leszervezte, és kivett szabit is, amit amíg együtt voltunk sosem tett meg holmi kirándulás miatt, merthogy nem lehet, dolgozni kell. Folyamatosan bulizik (a közös bulizást is hiányoltam).


Kérdeztem tőle, az volt a válasza, hogy már nem nekem, hanem magának akarja bebizonyítani, hogy nem akkora lúzer mint amilyennek én beállítottam. Egyszerűen nem fér a fejembe ez az egész. Miért nem lehetett ezeket már akkor elkezdeni, mikor még mindketten hittük, hogy helyrehozható a kapcsolatunk.


2012. febr. 17. 08:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
talán túl sokat b*szogattad ezek miatt, és elege lett belőled. törődj bele, és felejtsd el. a következő barátodat pedig fogadd majd el olyannak, amilyen.
2012. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Leírtad te magad a választ. Saját magának akar bizonyítani, hogy képes ezekre a dolgokra, és nem egy lúzer.

Neked nem felelt meg olyannak amilyen, formálni akartad, és most hogy esetleg olyanná alakul, amilyenné te akartad volna, mostmár kéne? Ne haragudj, de elég fullasztó lehet a személyiséged (abból amit és ahogyan leírsz ez jön le).


És komolyan attól romlott el a kapcsolatotok, mert nem ment el jogsit csinálni?


Te a fiú vagy vagy a lány?


28/n

2012. febr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Macs1209 ***** válasza:
Jogsi miatt miért könyörögtél? Neked nincs?
2012. febr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Jót tett neki a szakítás, kivirulr. Túl sokat piszkáltad ezek miatt a dolgok miatt, és most hogy vége, ahogy te is írtad, bebizonyítja magának hogy nem akkora lúzer. Hagyd békén szerintem.
2012. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő igen. Azért szerettem volna, hogy legyen jogsija, mert elég sokat autóztunk és nem túl kényelmes egyedül többszáz km-t egyedül levezetni. Meg egyébként is, egy 30 éves pasinak legyen már jogsija. Igen, sok mindent hiányoltam, főképp a közös programokat. Azért mert úgy tudtam, hogy ő is szeret eljárni. Szörnyű érzés, hogy így kivirult. Azon marom magam, hogy tényleg én voltam rá ilyen rossz hatással? Annyira bánt, két alatt olyan lett amilyennek Annó megszerettem.
2012. febr. 17. 09:49
 6/22 Dottorre ***** válasza:
Sajnos a melóba elég hamar bele lehet fásulni. Én sosem voltam eljárkálós, most sem, de ha engem piszkálna valaki ilyen dolgokkal rendszeresen, én is elküldeném előbb-uóbb a fenébe. Ne találja már ki senki, hogy meg akar változtatni. Jót tett neki a szakítás, felejtsd el, vagy majd idővel próbálkozz nála újra, de egyelőre hagyd békén.
2012. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megfojtottad a követelőzéseddel, amivel még azt is érzékeltetted, hogy nem férfi, mert még jogsija sincs. Ahogy szakítottatok, felszabadult, fellélegzett és most magának akarja még bizonyítani, hogy ő igenis férfi, és ezeket úgy teszi, hogy amiket te követelőztél azokat megteszi, csak mostmár saját maga miatt és nem valakiért akinek ezek a dolgok voltak a legfontosabbak a kapcsolatában.


Lehet rosszul látom, de nekem kicsinyesnek, zsarnokoskodónak, és uralkodónak tünsz, ezzel totál elnyomva a másik embert.

2012. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
vannak olyan emberek, akik egyszerűen leszívják a másik ember energiáját, lehet, hogy te is ilyen vagy, és miután szakítottatok a barátodnak ismét lett kedve az élethez.
2012. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Látod jót tett neki,hogy szakítottál vele :D
2012. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De ezt nem akarom elhinni. Vagy megérteni. Azért nem tudott olyan lenni, amilyen akart lenni, mert én azt akartam, hogy olyan legyen, mint amilyen lenni akar? Lehet, hogy akaratoskodtam, de nem értem, hogy hogyan állhatott elő ez a helyzet. Hogyan lehetséges úgy elnyomni valakit, hogy közben valójában kinyitni akarom?
2012. febr. 17. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!