Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

L/16

az egyik osztálytársammal (csaj) beszélgettünk, és pont akkor jött suliba, az akivel ő jóban van (srác) és ugye mesélte neki hogy ez van az van stb. én pont közöttük álltam, mellettem a csaj, másik oldalról a srác.

és miközben mesélt a srác, ugye figyeltem rá, és folyamatosan mosolygott mikor odanéztem..nem tudtam eldönteni hogy most azért mert tetszem neki, vagy a story amit meséltek neki az tetszett..

másnap mentem suliba, nagyon kevesen voltunk, a srác egyedül mert senki ismerőse nem jött suliba, enyémek szintén nem. másik teremben is voltunk és leghátra ültünk.

ugye dogát írtunk és mindenki ideges volt..

és ő meg odafordult és megkérdezte hogy ez meg az hogy lesz a dogában stb..


tetszem neki szerintetek?

vagy csak túlértékelem és nem is rám mosolygott, és nem is én érdekeltem hanem csak a dolgozatírás?


2012. febr. 17. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből elég nehéz megállapítani, de a lehetősége megvan, 50-50%, vagy igen vagy nem.


28/n

2012. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyu!


Már vagy tucatszor leírtam az ilyen kérdéseknél, hogy jobb ha nem fárasztod magad ilyennel.


Akkor gyanakodj, hogy tetszel neki, ha konkrétan megmondja a szemedbe, vagy ha már megdugott és utána fel is hív.



Ennyi.


A férfiak ezt nem bonyolítják túl. Ha mosolyog az azt jelenti, hogy mosolyog. Ha kérdez valamit az azt jelenti amit kérdez. Ennyi. Nincs mögöttes tartalom. Sok bosszúságot és csalódást megspórolsz magadnak, ha nem akarsz mindenbe mindent belemagyarázni.


Majd 30 felé rájössz magadtól is, hogy a férfiakat úgy ejtjük ahogy leírjuk.


Csak segíteni akartam.

2012. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!