Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ér a szerelem?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki megvádolna: szerelmes vagyok a barátnőmbe nagyon is! nagyon szeretem, sosem szerettem így még senkit sem.

Én vagyok a srác, és én teszek sokkal sokkal többet a kapcsolatért. Mivel távkapcsolat, szinte minden 7 végén én megyek hozzájuk, nekem is nagyon kevéske pénzem van, de nekik még kevesebb, ezért van így egyenlőre. Másik ok hogy konzervatív az én családom is, az övé még jobban, ergo járjon a fiú udvarolni, (mondjuk már együtt vagyunk vagy fél éve), és rendszerint a randikat is én fizetem.

Egymással nagyonjól elvagyunk...:) boldogok vagyunk, hol nagyon szerelmesek összebújósok, hol veszekedések, utána kibékülés..:) ebből áll az egész..:)

Eléggé rosszul fogalmaztam XD ugytünhet hogy iylen nagyon izzé gyerek vagyok ,meg a csaj is...de nemígyvan csak így írtam körbe az egészet...:DDD (szex is van 4 hónapja már)

szóval 100 szónak is egy a vége...hülyének érzem magam kicsit, hogy ennyit megteszek a kapcsolatunkért...meg más is annak néz..:/

Miközben haveroktól hallom, hogy csaja fizet mindent, meg le se sz*rja a nőjét aztán az fut utána, meg elviszik nyaralni meg ilyenek... és kicsit irigykedem is..:/


2012. febr. 17. 10:20
 1/8 A kérdező kommentje:
de mit tegyek, ha szeretem őt?!
2012. febr. 17. 10:22
 2/8 anonim ***** válasza:
a pénz ne álljon a kapcsolat útjába, ha a bnőd így is szeret, hogy bevallásod szerint kevés pénzed van, akkor nehogy már téged zavarjon, örülj, hogy találtál egy ilyen embert, max beszéld meg vele a dolgokat
2012. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most igazából az a kérdésed, hogy te mért nem tudsz olyan tapló bunkó lenni mint a haverjaid, akik csak kihasználják a csajokat?
2012. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha valakit szeretsz, akkor ebből is látszik számára, hogy te keresed, mész hozzá.

Meg.... szóval ezt úgy azért lehet érezni, hogy ő is viszont szeret-e, csak nincs lehetősége anniytb tennie, mint neked vagy úgy nevelték és ő is úgy gondolja, h a fiú teperjen, neki kevésbé kell.


De igen, egyébként lehetőségektől függő azért ez is, pénz, családdal lakás, távolság stb, csomó tényező van.

2012. febr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes vagy és komolyan tervezel majd a barátnőddel,akkor megéri tényleg.

Ha idősebbek lesztek és dolgoztok,akkor tudtok a közös jövőtökre pénzt félretenni,együtt gyűjteni,hogy együtt éljetek.Akkor majd csak legyintesz arra,hogy mennyiszer kellett neked elutaznod a barátnődhöz hétvégén:)

2012. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért ez sem jó így. Arany középút. Én nem szeretem ha csak én teszek lépéseket. A felek egyenrangúak ilyen téren szerintem.

34 ffi

2012. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat, pfújj.. ezért is.


Az hogy a család konzervatív még nem jelenti azt hogy nektek is annka kell lennetek, mert ezzel az erővel ne szexeljetek míg nincs eljegyzés...


Amúgy meg kicsit furcsálom hogy te utazol és fizeted, elviszed randizni és fizeted. Ő nem fizet semmit? Érdekes.

2012. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Theorba ***** válasza:

Nem foglak tudni meggyőzni, de:


Egy olyan dolgogról beszélsz, ami az életben a leges-leges-legfontosabb,

és olyan dolgokkal állítod kérdéspárba, ami ehhez képest messze elhanyagolható!!!


"Áldott állapotban" vagytok a paradicsomban.

Ugyan mi mérhető még ehhez??!!!


Ha pedig úgy érzed, a párod is besegíthetne egy kicsit,

akkor rajtatok múlik, hogy vagytok-e olyan mély kapcsolatban,

amalyben ezt a problémát meg tudjátok osztani egymás között.

2012. febr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!