Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová tűntek a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a normális, hűséges, komoly kapcsolatra vágyó lányok?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és még sosem volt kapcsolatom, pedig én az a típus vagyok, aki hűséges és normális, komoly kapcsolatot szeretne egy jellemre szép lánnyal. Külsővel kapcsolatban nincsenek nagy elvárásaim, a túlsúlyos lányok sajnos nem vonzanak, de egyébként akárkinek szívesen adok esélyt az ismerkedésre, ennek ellenére azt tapasztalaom, hogy valahogy manapság, ha találtam olyan lányt, aki jellemre is rendben van, sajnos foglalt én meg nem tudnám mások kapcsolatát tönkre tenni, nem hagyná a lelkiismeretem.


De akkor mégis hogyan és hol találhatnám meg Őt, azt a lányt, akivel öröm minden együtt töltött perc, akit szerethetek és aki viszont szeret engem?!


2012. febr. 16. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ott vannak, csak rossz helyen keresed, vagy pedig rejtett üzemmódban várják az igazit.
2012. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért mert azzal még senkit nem fogsz meg, hogy hűséges és normális vagy. Izgalmasnak és vonzónak kell lenni, a csajoknak is az a férfi kell, akitől pezsegni kezd a vérük, aki izgalmas és kihívást jelent, nem egy unalmas szobakukac aki semmi érzelmet nem tud bennük kelteni.
2012. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Írj rám priviben!
2012. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Járj el minél több helyre legyél nyitott és meg fogod találni :) Hidd el vagyunk egy páran, akik nincsenek oda az ilyen divatfiúkért, csak sokszor az ilyen lányok szégyellősek.
2012. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
inkább az ilyen fiúk hol vannak...
2012. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez az...hol vannak az ilyen édi srácok :( :)
2012. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ide *integet*

19/L

2012. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jogos kérdés! Ha a testvérem nem lenne azt mondanám kihaltak, így csak azt mondom, hogy vagy elkurvultak, vagy a sok divatpics@ elnyomja őket.


Szintén 22 éves kolléga

2012. febr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sokkal idősebb vagyok. De örülök, hogy van a 22 évesek között is normálisan gondolkodó. Azok a csajok a normálisak akik nem cicababaként néznek ki, amúgy lehet hogy vékonyak, de jelentéktelenek külsőre, észrevétlenek, félénkek. Próbál beszélgetni, egy kicsit jelentéktelenebb lányokkal, akire nem mondanád, hogy jó csaj. Ha beszélgetsz vele kb. 5* észre kell hogy vedd, ő is különleges, csaj rejtve van a szépsége.
2012. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Életképtelen vagy! Hát még azok a lányok akik ide írnak!
2012. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!