Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párotokra tudtok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párotokra tudtok úgy nézni, hogy már nem éreztek iránta semmit? Több lent.

Figyelt kérdés

Mondjuk volt egy hosszabb kapcsolatotok, akár eljegyzés, akár csak járás, több évig tartott, majd vége lett a másik fél miatt. (te még szerelmes voltál)

most benne vagy egy másik kapcsolatban, házasságban, mindegy, tudsz úgy nézni a volt párodra, hogy már nem érzel iránta semmit?


2012. febr. 17. 11:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én már egyáltalán nem érzek semmit a volt barátom iránt. Ő dobott anno engem és én még szerettem őt és nagyon szenvedtem, de aztán ez idővel csillapodott. Aztán megismertem a mostani páromat, akivel már több, mint 3 éve együtt vagyok és ő belé lettem szerelmes, már egyáltalán nem érdekel az ex.
2012. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Igen.Két komoly kapcsolatom volt,az egyik végén én szakítottam, a srác volt még szerelmes.Azóta is beszélünk néha,de ő még néha megjegyzi mi lett volna,ha...

A másik exemmel ő szakított,talált magának mást.Összeomlottam, egy évig nem beszéltünk egyáltalán. Ez idő alatt túlléptem és én is megtaláltam az igazit. Azóta néha jókat beszélgetünk,egyikünkben sincs rossz érzés.

2012. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Simán.

A férjem előtti kapcsolatomhoz nagyon ragaszkodtam, ő kevésbé. Volt egy ramaty fél évem utána (szakítás utáni szokásos lelkiállapot), aztán túltettem magam rajta.

Eszembe nem jutott volna úgy házasodni, hogy ha fejben még más felé el vagyok köteleződve.

2012. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
igen, nekem volt egy het eves kapcsolatom, igaz sosem volt a legidealisabb kapcsolat de nem erzek semmit iranta. a masik hosszabb kapcsolatomat az exem szakitotta meg, nagyon fajt kb fel evig szenvedtem, ma mar siman csak ugy nezek ra mint egy ismerosre. mondjuk azota mar megtalaltam a rendes pasit akit nagyon szeretek. ezert nem is erdekelnek az exeim. szerintem aki a jelenben boldog a jelenlegi parjaval az nem vagyakozik, nosztalgiazik az ex miatt. ha igy van akkor gondok vannak a mostani kapcsolataban.
2012. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Lassan egy éve lett vége, megcsalt engem, és utána még aljas módon ki is dobott. Fél évig semmit nem tudtam róla. Aztán felkeresett, hogy megbeszéljük a dolgokat. Mikor megláttam, a szívem majd kiugrott a helyéről. Hirtelenjében őrülten szerelmes lettem. Aztán ahogy láttam, hogy nem akar tőlem semmit, és tulajdonképpen csak a saját nevét szeretné tisztázni a nyilvánosság előtt, ki is ábrándultam. Tudatosítottam magamban, hogy én nem kellek neki. Mióta ezt rendesen fölfogtam, elfogadtam, azóta minden más. Sokkal jobban vagyok, és nem igazán érdekel ő.


Nekem nincs senkim, és neki sincs. Azért attól az érzéstől még mai napig tartok, ha neki lesz valakije és én ezt megtudom. Még soha nem voltam ilyen helyzetben, és ugye minden újtól fél az ember. Nem utálom őt, de nem is szeretem. És most már újra kezdeni sem tudnám vele.


24/n

2012. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem két komolyabb kapcsolatom volt a férjem előtt, az egyik a klasszikus gimis diákszerelem, a másik pedig egy 3 éves kapcsolat. Mindkét exemmel barátságban váltunk el, és jóban vagyunk a mai napig, az esküvőmön is itt voltak. Nem érzek irántuk semmit, hisz a férjemet szeretem.


Addig eleve nem is kezdenék másik kapcsolatba (pláne házasságba!), amíg egy picit is érzéseim lennének az exem iránt.

2012. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Pozitív értelemben vett érzéseknél nem érzek már iránta semmit. (5 évig voltunk együtt, a végén együtt is laktunk.)

Inkább az merül fel bennem, ha néha eszembe jut, hogy úristen, amiket most látok visszamenőleg hibáit, akkor hogy nem vettem észre és hogy volt nekem jó vele ilyen párkapcsolatban?

2012. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10 évig volt a férjem, már semmit nem érzek iránta. Azóta újra férjhez mentem a férjembe vagyok szerelmes, senki más iránt nem érzek hasonlót sem.
2012. febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Pozitív érzéseim nincsenek az exemmel kapcsolatban. 2,5 évig voltunk együtt, én szakítottam. Agresszív volt és kiszámíthatatlan, a lelki terrort imádta. Én aki egy magabiztos csinos nőként kerültem a kapcsolatba, egy összetört és félő csajként jöttem ki belőle. Azóta eltelt 2 év. A mai napig próbálkozik visszahódítani, hogy bocsássak meg neki és azt próbálja elhitetni velem, hogy minden az én hibám volt. De nem hiszek neki. Durva dolgokkal is bánt, pl én most külföldön élek, a párom "helyi" és elég gazdag (legalábbis az otthoni viszonylathoz) és az a fő mániája,hogy én csak a pénz miatt vagyok vele együtt. Mivel szegény kedvesemnek nem tud írni, engem pocskondiáz állandóan.

Amikor otthon vagyok és találkozunk, összeugrik a gyomrom, de mostmár nem mutatom ki, hogy félek tőle. Mostmár úgy látom, ahogy mindenki más. Egy öreg és megkeseredett embernek.

23/N.

2012. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy komoly kapcsolat után elég nehéz úgy nézni rá. Velem még sose szakítottak, két kapcsolatom volt, mindkettőt én fejeztem be. Az exeimmel nem tartom a kapcsolatot, de az egyiküket néha-néha szoktam látni, mivel ugyanarra felé lakunk. Még így, hogy én szakítottam vele anno, így se tudom megállni, hogy vissza ne gondoljak a régi időkre, amikor meglátom őt. Pedig már nem akarok tőle semmit, és ő se tőlem. Amikor az ember jár valakivel, akkor kialakul köztük egy erős kötelék, és ezt ugyan meg lehet szakítani, lehet utána mással járni és mással kialakítani hasonló vagy még erősebb köteléket, de elfelejteni szerintem nem lehet.
2012. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!