Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldi srác, magyar lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi srác, magyar lány, szerintetek érdemes megpróbálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem rég ismerkedtem meg a facebookon egy fiúval...aki bécsben tanul. angolul beszélgetünk, és nagyon jól megértjük egymást, nagyon szeretek vele beszélgetni, és úgy érzem ez kölcsönös...többször beszéltünk már arról, hogy jó lenne találkozni, hogy ne csak virtuálisan "legyünk" együtt...de nem tudom érdemes lenne-e egyáltalán találkozni..mert a távolság azért elég nagy...drága az utazás...és hát hiába az angol, de mégsem beszéljük ugyan azt a nyelvet...nemtudom, hogy mi volna a helyes...azt tudom, hogy jó lenne vele :) kérlek írjátok le mi a véleményetek! köszönöm

19/L


2012. jan. 12. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Szerintem gyorsan ki fog derülni, hogy tudjátok-e így csinálni, majd meglátjátok.:)
2012. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Véleményem szerint ismerjétek meg egymást még jobban egyelőre virtuálisan. Nem tudom, mióta ismered, de szerintem adjatok időt magatoknak mérlegelni, hogy megéri-e az utazás, az ilyen nyelvi-problémákat vitassátok meg magatok között, ismerjétek ki egymás véleményét ebben.

Ez persze csak az én nézőpontom, ha most is úgy vagy vele, hogy megéri, rajtatok áll. :)

2012. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson elmenni hozzá.Majd ha ő igazán akar téged,akkor eljön hozzád.De csakis nyílvános helyen találkozz vele....Amúgy meg ha nem jön hozzád:NEM ÉRDEMES.
2012. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bécs azért nincs olyan messze, és neki nem annyira drága az a kb. 4000ft, mint neked.
2012. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! természetesen nem gondoltam, hogy egyedül elmegyek egy ismeretlen országba..egy "ismeretlen" fiúhoz:) és anyukám sem engedné..úgyhogy ha találkozunk is, valószínűleg ő fog jönni hozzám, ezt így is beszéltük meg :)
2012. jan. 12. 17:58
 6/8 A kérdező kommentje:
igen..neki olcsóbb lenne, nekem 11000 Ft...igazából még ismerős is dolgozik bécsben, szóval még az ő segítségével is megoldható lenne az utazás :)
2012. jan. 12. 17:59
 7/8 anonim válasza:
óóó, a nyelv ne legyen akadály.nem tudom mióta beszéltek de majd egy idő után annyira természetes lesz, hogy ha rágondolsz is angolul kezdesz gondolkodni ;)
2012. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát jó..de azért mégis:D nem vihetem mindenhova magammal a google fordítót:D ha néha nem jut eszembe egy-két szó:D
2012. jan. 13. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!