Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne ijedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne ijedjek meg amikor járni akarnak velem?

Figyelt kérdés

Mindig az van hogy megismerek egy fiút, mondjuk randizunk kétszer és a 3. randin már taperol meg megcsókol és ez nekem gyors. de nem merek nemet mondani és egy csomó cigit elszívok vagy viszek kaját hogy ne csókoljon meg.

és a randik között mindennap felhívnak kb 5ször és ha nem veszem fel akkor nyaggatnak hogy hol vagyok mit csinálok pedig ált. otthon vagyok.

és a 3. randi után szakítok, de nem merek élőben mert először élőben szakítottam és a srác faggatott hogy nem jövök be neki? és én mondtam hogy aranyos meg minden de nem akarok vele járni és egy órán át nyúzott hogy adjak neki esélyt meg nem is ismerem, de én nem akartam.

és azóta inkább sms-ben szakítok és nem veszem fel a telót.

és már nem bírom hogy mindig félek, de utálom hogy olyan gyorsan már dolgokat akarnak meg mindig hivogatnak.

Mit csináljak, hogyan szokjam meg ezt?


2012. febr. 17. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy.
2012. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj. :)
2012. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!