Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen elutasítóak a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen elutasítóak a lányok?

Figyelt kérdés
Néha eljárunk egyetemista bulikba ahol ugye sok sok szép lány van. Ilyenkor szeretnék ismerkedni. Általában a a szobatársammal szoktunk odamenni 2-3 lányhoz akik a nyugisabb részben beszélgetnek. sziasztok, milyen a buli? csatlakozhatunk e? stb....Erre a csajok általában elhajtanak h bocs fuúk ez nem az a buli vagy most éppen fontos dolgokról beszélnek meg hasonló. Nem szerettek ismerkedni ilyen helyeken vagy csak rossz helyen és lányoknál próbálkoztam. Tudom h lényegtelen az indítás, de mi az amivel nálatok a fiúk szoktak próbálkozni? 23f
2012. febr. 17. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
csúnyák vagytok...
2012. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

keress sík részeg csajokat. Tényleg.


ja és tapasztalatlanként ne menj oda egy csoport nőhöz . Egyhez menj oda.

2012. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
puhapocs vagy,azert
2012. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetemisták vagytok?


Ha nem, akkor lehet, hogy ez a gond, néhány csaj nagyra tartja magát, csak mert egyetemista, és nem hajlandó szóba állni a "pórnéppel".


Ha igen, akkor az elutasítás klasszikus esete áll fenn, nem tetszetek nekik, van barátjuk, stb.

2012. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egyszerű: nem akarnak barátkozni. Ennek ezernyi oka lehet (van barátja, nem akar barátot, 100 éve nem látta a csajokat akikkel beszél, tényleg fontos dolgokról beszél, nem tetszel neki stb). Megvan hozzá a joguk, nem? Azért mert valaki buliban van, nem jelenti rögtön azt hogy fiúzni akar. Én speciel nem szeretek ilyen helyeken ismerkedni, plusz nem is akarok barátot. De mindenkinek más oka van, ahogy mondtam.
2012. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk abban szerintem nincs semmi rossz ha ül 2 csaj egy helyen és odamegyünk ketten beszélgetni, egyedül ritkán mászkálnak a csajok. Nem tudok eligazodni rajtuk :)
2012. febr. 17. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi rossz, de abban sincs ha ők épp nem akarják a társaságod, nem? Akkor meg mi a baj?
2012. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mi múlthéten csináltuk azt haverral hogy láttunk egy lány csoportot az asztalnál 4en voltak mi ketten oda mentünk megkérdeztük csatlakozhatunk e és azt mondták simán és frankón elbeszélgettünk,szóval ez függ a lányoktól is hogy milyenek
2012. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Az a legfőbb gond, hogy a lányok kb 90%-a olyan pasival akar összejönni, akit már korábbról ismert, beszélgetett vele, jól kijött vele stb. Ritkán mennek bele szórakozóhelyen egy-egy kapcsolatba. A maradék 10% pedig a ribi réteg, akik bárhol bárkivel táncolnak és bújnak ágyba. Ez nem a te hibád, hogy ilyen lányokba futottál. A másik dolog meg az, hogy ha még be is jössz egy lánynak, a csoportnak hatalma van(szinte csak a lányoknál)és vagánynak érzik magukat. Ha csoportosan ülnek és odajön egy-két fiú, akkor érzik a hatalmat a kezükben és gyakran hajlandóak bunkó viselkedni és elutasítóan bánni a fiúkkal. De mikor egyedül vannak, akkor a többségük nem ilyen. De ezek a lányok egyedül nem igen mennek le bulihelyre, félnek hogy beléjük köt egy-két részeg pasi és megveri őket. Ezek a fő indolok. A többit meg már előttem leírták.
2012. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kilencedik válaszoló,csúnyán elcseszted a százalékok arányait :/
2012. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!