Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Lányok szerintetek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok szerintetek lehet belőle komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Na szóval meg ismertem egy szép, kedves leányzót, 15-éves, facebookon ismertem meg, tetszik nekem meg kedvelem is, meg én is neki, kérdeztem tőle hogy "zavarna-e a 6 év kórkülömbség, azt válaszolta hogy "nem" , én is mondtam neki hogy "engem se zavar" ,még nem taliztunk 1 hete ismerem de már most egymásnak ilyeneket mondunk hogy "lány: úgy meg ölelnélek olyan aranyos vagy meg olyan szépeket bókolsz, meg csókolnálak, meg ilyet is mond: de jó lenne veled aludni és hozzád bújni. Én ezeket válaszolom: én is szeretnélek át ölelni meg édes ajkadat megcsókolni,együtt aludnánk hozzám bújnál karjaim közt el aludnál reggel csókommal ébresztenélek és mondanám neked: kicsim itt a reggeli. :P

Csak azt nem tudom mit hoz a jövő, mert engem az zavar csak ez a kór különbség, kérdőjel van bennem hogy mi lesz később, szülei mit szolnak majd hozzá meg barátok és más emberek.

De én úgy vagyok vele hogy ha két ember szereti egymást akkor nem állhat útjukba semmi. Nem?


(comment végén léci írjátok meg hogy lány vagy fiú voltatok)


2012. febr. 17. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

hát.. 21 éves vagy? szerintem nem kéne.:S amíg még nem túl komoly, hagyjátok, vagy várjatok 1-2 évet. az én szüleim idegbajt kapnának ha hazaállítanék egy 17-nél idősebb pasival. 15/L

és szép a szerelem, örülök, hogy jól érzitek egymást, nem a kapcsolatot bántom, csak szerintem nem kéne.

2012. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mica-Milla válasza:

Nem is találkoztatok még, meg még csak 1 hete ismered, ilyenkor még nem szerelmes az ember, csak kíváncsi... Kíváncsi milyen lehet a ölelése, a csókja, a bőre. Ez még csak vágyakozás iránta.

Szerintem mivel 15 éves a lány, ne fűzz hozzá nagy reményeket. Persze ez csak általánosítás, mert sajnos a mai "tizenévesek" nem gondolnak semmit komolyan. Lehet, hogyha elhívod egy találkozóra, akkor el sem megy majd...

26/L

2012. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyönyörűen szép plátói szerelem ami alapból halálra van ítélve, mert még csak nem is láttátok egymást.
2012. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!