Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan kezelnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan kezelnétek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtek egy számotokra ideális fiúval. Randizgattok és idővel szerelmesek lesztek egymásba. Később kiderül, hogy a srác nem akar titeket bemutatni a szüleinek és nem is akar róluk beszélni sem. A "miértekre" pedig nem ad kielégítő választ. Miként reagálnátok egy ilyen helyzetben?


20/F


2012. febr. 17. 15:44
 1/8 Vicuska87 ***** válasza:
Érdekesnek találnám. Azt gondolnám, hogy valami gáz van a családjával. Vagy, azt hogy annyira mégsem szerelmes belém, és csak egy kaland voltam a számára.
2012. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem bízik meg bennem annyira, hogy kielégítő választ adjon, nincs mit keresnünk egymás mellett.
2012. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Vagy szégyelli a családját, vagy engem szégyell a családja előtt.
2012. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lehet,hogy valami kellemetlen szituba érezné magát..

lehet,hogy meg van az oka rá de ne vedd annyira a szívedre,majd elmondja ha eljön az ideje

2012. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mica-Milla válasza:
100%

Szerintem szégyelli a családját.


Előző párom engem sem akart bemutatni a szüleinek, de pár hónap után csak rávettem és bemutatott. Meg is értettem, hogy miért is gondolta így. A találkozás után elmondtam neki, hogy mennyire értékelem azt, hogy mégis bemutatott, és megértem, hogy miért is nem tette addig...

Mondogasd neki, hogy mutasson be, ha szeret és komolyan is gondolja, akkor megfogja tenni...

2012. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom a mai napig nem mutatott be az anyjának, pedig már több, mint másfél éve együtt vagyunk. Bár ő elmondta, miért: az anyja megcsalta és elhagyta az apját (őt ismerem, kedvelem is), tönkretette a párom gyerekkorát. Nem is nagyon tartják a kapcsolatot, és nem is tervezi, hogy valaha bemutat. Megértem.


Ha nem válaszolna a miértekre, feltételezném, hogy még nem áll készen rá, vagy még korainak tartja a kapcsolat szempontjából. Légy megértő és türelmes.

2012. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Feldmütze ***** válasza:
Én azért nem akartam hazahozni a barátnőmet, mert még nem rég költöztünk be a házunkba, és bár belül teljes mértékbe fel lett újítva, kívűl ocsmány. Az ő házuk meg egy "palota", szégyelltem a miénket. De aztán úgy adódott hogy nyaraló helyett ide jöttünk a rossz idő miatt és egyáltalán nem zavarta :)
2012. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Feldmütze ***** válasza:
Jajj, elfelejtettem hogy a szülőkről volt szó! Elnézést! Tárgytalan!
2012. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!