Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú miért izgul egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú miért izgul egy lány közelében?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy fiú, aki tetszik nekem. Ritkán szoktunk beszélni, de amikor váltunk 1-2 szót, akkor mindig érzem a hangján, hogy olyan furcsa, mintha izgulna. Hetente kb 4-5 órán mellette ülök, akkor szoktunk beszélni pár szót órán, de szinte csak a sulival kapcsolatban. Észrevettem, hogy akkor mindig izgul, mert a keze olyan, mint amilyen nekem is szokott lenni, mikor izgulok valami miatt, meg a hangján is látszik..:P

Amikor beszélünk, olyankor direkt nem szokott belenézni a szemembe, mindig kicsit lehajtja a fejét és nézi a saját lábát vagy a földet maga előtt..:D Mikor pl ceruzát vagy lapot kér tőlem, akkor mindig vagy azt mondja hogy "köszönöm szépen" vagy "köszönöm yx (yx helyett a nevem)".

Megfigyeltem, hogy más lánynak simán odavágja, hogy kössz vagy csak köszi..

Szerintetek van rá esély, hogy bejövök neki? Ha igen, hogyan mutassam ki, hogy nekem is tetszik ő? Mikről beszélgessünk?

Köszönöm, aki elolvassa ezt a hosszú kérdést!:)

15/L


2012. febr. 17. 19:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Egyébként egy normális, aranyos fiúról van szó.:)
2012. febr. 17. 19:18
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintetek van rá esély, hogy bejövök neki?"


Nincs

2012. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
bejössz neki,beszélgess vele.Szinte biztos :)
2012. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló:

köszi:) de milyen témákról tudnánk beszélgetni?

2012. febr. 17. 20:14
 5/11 anonim válasza:

tuti,hogy bejössz neki :)

beszélhettek pl: hobbiról, kérdezheted,hogy van-e valamilyen háziállata(ha van akkor azt itt szerencse,de az is szerencse) ;),ha neked van),merre fele lakik...a többi meg már jön magától ;)

2012. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyilván azért izgul mert TE tetszel neki .

Én 17 éves fiú vagyok és amikor egy olyan lánnyal beszélek aki tetszik nekem akkor én is izgatott vagyok ,de aki nem és barátok vagyunk azzal bátrabban .

2012. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mindennévfoglalt? ***** válasza:

Biztos tetszel neki, csak félénk, úgy gondolhatja, hogy ő nem felelne meg neked ezért nem mer lépni.

Ha te bátrabb vagy, kezdeményezz, a mai világban már nem meglepő, hogy a lány kezdeményez :)

Próbálj meg szemezni vele, közben mosolyogj, tuti hogy ettől is zavarban lesz, de örülni fog neki, én pasi vagyok, nekem ez pl. bejönne. kérdezd meg tőle, hogy mért nem mer rád nézni, pedig te örülnél neki, vagy hogy zavarja-e hogy nézed, és a többi meg alakul majd :)

Sok sikert!

2012. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!:)
2012. febr. 18. 13:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem kajakra ugyanez van egy évfolyamtársammal :D Ugyanezeket csinálja, háát én elakartam hívni korizni, balatonparton lakunk, de valahogy nem jött össze, szerintem te is hívd el valahova, vagy beszélgessetek az otthoni dolgokról, nekem az bejött :D és nálam mindig elpirul ha velem beszél :)és szerintem 100000% h bejössz neki. 15/L
2012. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy bejösz.

Valószínűleg nincsen nővére vagy húga, így meg kell még tanulnia, hogy a nő is ember, nem valami földöntúli csodalény.

Nem kell mindig beszélni.

Pl. egy meghittebb percben tedd a kezed a kezére és ne szólj semmit. Ha elrántja se ijedj meg, lesz folytatás ebben én biztos vagyok :)

2012. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!