Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok mennyire lenne visszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyire lenne visszatartó erő az ha valaki pont akkor szeretne kapcsolatot kezdeni veletek ha ti éppen munkanélküliek vagytok?

Figyelt kérdés
ettől függetlenül belekezdenétek vagy ez visszatartana?
2012. febr. 17. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a tény (mármint h valakinek épp nincs munkája) szerintem nem szabad, hogy meggátolja a kapcsolatot két olyan ember között, akik szeretik/kedvelik egymást.
2012. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább valami elterelné a gondolataimat az álláskeresés gondjairól :) Nyugodtan!
2012. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem befolyásolna az adott helyzetben, sőt még pozitívan is hatna rám ha valakinek úgy is kellenék.
2012. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, mint az utolsó! Ez egy jó pont, így tudod, hogy te vagy fontos az illetőnek, nem az anyagi háttéred, meg egyebek.
2012. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokat változtatna a dolgon hogy éppen közmunkázok e havi 47-ért vagy éppen nem.
2012. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!