Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is igy van ez, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is igy van ez, ha úgy érzem hülyén viselkedem a párom mellett mintha egy kicsit belőle ábrándulnék ki?

Figyelt kérdés
Amikor először mentem a barátomhoz, bemutatkozni a szüleinek nem csináltam semmi butaságot.. nem botlottam el de mégsem voltam önfeledt és felszabadult.. és ezért legbelül ilyenkor azt érzem hogy őt szeretem kicsit kevésbé.. olyan furcsa.. mért van ez igy? más is igy érez? 17/L
2012. febr. 17. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szorongás vagy hasonló személyiség zavar.

Nem hiszem, hogy depressziós vagy, és reménykedem, hogy idióta sem.

2012. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék, hogy túlságosan meg akarsz felelni és nem szabad hibázni dolgok vannak a fejdben, de lehet tévedek.

És az érzelmi világoddal lehet a gond, nem a pároddal.

2012. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túlságosan feszült voltál. Könnyebb mást okolni, így erősebbnek érzed magad. Én is éreztem már így, de hamar rájöttem, hogy nem az ő hibája. :) Különben is.. ha szereted, akkor nem okolod őt azárt, ha valamit nem sikerül elérned.
2012. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább ha bénázok valakivel akkor magamat értékelem le..hogy na megint elcsesztem valamit, de azt hiszem tudom mire gondolsz, és néha nekem is volt ilyen érzésem :S 17/f
2012. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen nálam is előfordult egy párszor :) Így menekülnél a probléma elől, félsz, hogy beégeted magad ezért inkább elgondolkozol azon, hogy biztos akarod-e ezt a kapcsolatot?

Csak azt a hibát ne kövesd el, hogy megfutamodsz... Problémákkal szembe kell szállni, utána nem lesz gond :)

18/L

2012. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tifa rátapintott a lényegre...

Csak nehogy így jár majd az élettel is, hogy elmenkülsz inkább tőle.

2012. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak! Ezek nem nagy "nehézségek" buta dolog lenne emiatt megfutamodnom a kapcsolat elől csak mert úgy könnyebb vagy nyugisabb..:)
2012. febr. 17. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!