Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ott hagynátok azért párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ott hagynátok azért párotokat, hogy neki jobblegyen?

Figyelt kérdés

kíváncsivá tett a dolog, ki hogy cselekedne ilyen helyzetben?!

Barátnőmmel NAGYON szeretjük egymást, viszont néha ok nélkül elkezd depressziózni, és azvan.. H nem csak ő.. Hanem én is.

Elgondolkoztam, lehet h szakítani kéne.. És akkor egy idő mulva biztos vagyok benne, h jobb lenne neki.. Ti mit csinálnátok?


2012. febr. 18. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki hajlamos a depresszióra, tök mindegy ki mellett van, vagy egyedül, akkor is hajlamos lesz rá.. Ez tüneti kezelés lenne, időlegesen.. Viszont ha elmennétek tanácsadásra, vagy csak ő pszichológushoz, az gyökerében változtathatna a dolgon, és senki mellett nem lenne ilyen kirohanása senkinek.
2012. febr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokszor megfordul a fejemben, hogy lehet, jobb lenne a barátomnak nélkülem. Nem tudok egy dologban mellette állni, nem tudom elfogadni. Ezzel tisztában van. Még együtt vagyunk. Mert szeretjük egymást. De néha úgy érzem, hogy csak visszahúzom :(
2012. febr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehet róla hogy néha depis, ez arohanó élet, követelmények stb, családi gondok, ezt a hangulatot okozhatják néha rövidebb, vagy hoszabb távon, Szerinted az segítene neki ha elhagynád? Ezzel a dologgal épp az ellenkezőjét érnéd el. Ne fordíts neki hátat,inkább vidítsad fel, kedveskedj neki, beszéljétek ki a dolgokat, az mindenkinek jót tesz.Vagy ilyenkor mikor rossz hangulatba van, kérdezd meg tudsz e segíteni, mi a baj, ha annyira maga alatt van, akkor kicsit hagyjad egyedül, míg megnyugszik, ha azt kéri.
2012. febr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. Én nem akarom elhagyni... Abba lehet bele is őrülnék.. V nemtom.. Csak elgondolkoztató.. Míg nemvolt barátja mindig tök happy volt.. Meg minden. Régebb óta ismerem, de mióta együtt vagyunk azóta ilyen.. Tegnap pl azt mondta.. Hha lenne vlem vmi simán kinyírná magát.. Tehát szeret, és tudja h én is őt.. De vmiért mégis ilyen..
2012. febr. 18. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!