Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azért akar szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azért akar szakítani, mert beharangozta a családjában és ha ezután kibékülne, azthiszi kinevettetné magát. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

szóval hirtelen dühében, felindulásában azt mondta a családjának, hogy ki akar dobni.(eddig erre példa nem volt, mindenki elég komolynak látta a kapcsolatunkat, bármikor veszekedtünk, magunk között elintéztük)

és most hogy megint, mint ált-ban veszekedések után béke van, ő szabályosan azért húzza, halogatja és hergeli tovább magát ellenem, mert "rajtam fognak röhögni, hogy még mindig veled vagyok"

szóval saját magát szorította ezzel zsákutcába.

és most úgy néz ki, azért akar dobni, mert a családja mit gondol róla, ha meghazudtolná önmagát.


és szabályosan ezért van vége! ezért nem békül ki velem!

persze a szemembe nem vallja be, ezt csak véletlen megemlítette, és fújja tovább a hülyeséget, hogy miért szakít, ami viszont akkora hülyeség, mint egy ház.


2012. febr. 18. 08:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

van a szeretetnek köze hozzá.. én ha szeretek valakit, akkor azt felvállalom és nem érdekel ki mit mond, az a lényeg, hogy vele legyek.. :)

Nem tudom mit tehetnél.. talán, ha nem keresnéd egy ideig, akkor rájönne, hogy hülyeség az, amit most műve.. (de ez már megint csak akkor jön be, ha szeret.)


19/F

2012. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 mindennévfoglalt? ***** válasza:
ha mások véleményére ad, főleg az anyja és a tesója véleményére, akkor próbálj meg beszélni velük és rajtuk keresztül hatni rá!
2012. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy mjt gondolsz erről!hogy neked fontos ilyesmi...

Ja és szerintem is gyerekes ez a viselkedés

amikor szerelmes voltam nem érdekelt hogy ki mit gondol,ennél cikibbet is csináltam

nem lehet hogy ez ürügy a szakitásra?

2012. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Macs1209 ***** válasza:

Ez már komplexusnak hat. Ha nő lennék, az ilyen pasit

páros lábbal dobnám ki. Mert nem az számít, ami neked

fontos, hanem ami másoknak.

Ideális esetben te lennél a felesége, a gyerekek leen-

dőbeli anyja, és erre megkapod, hogy a bátyja fontosabb

számára..


Mit tehetsz? Rúgd ki. Keress olyat, aki megbecsül, és őt

az életbe ne fogadd vissza. Mert mindig csak te fogsz

szívni miatta.


Magánakvaló, egy példaképpel, nem társaslény.

2012. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

"ha mások véleményére ad, főleg az anyja és a tesója véleményére, akkor próbálj meg beszélni velük és rajtuk keresztül hatni rá!"


ez nem jó ötlet

ha mindenki a magánéletünkről csámcsogna, lennének olyan kavarások egy idő múlva

hogy én nem ezt mondtam, de ő azt mondta hogy én azt mondtam, pláne, hogy amit szeretnék, tuti hogy a családján keresztül máshogy érkezne meg hozzá, meg sorolhatnám.


én azt nem értem, hogy a bátyja egy rendes, családcentrikus ember, a családja a mindene, hogy nem szól a tesójára, hogy teso: nem veszed észre mekkora hülyeség miatt dobod a párod?

őt nem is érdekli igazán, csak meghallgatja a tesoját (amúgy nem is tartja jó ötletnek mások magánéletébe beleszólni)és mosolyog egyet az egészen!!!!mert láttam, amikor rám szólt a párom(leszidott) a bátyja próbálja feloldani a helyzetet egy mosollyal, tématereléssel.

2012. febr. 18. 09:18
 16/32 A kérdező kommentje:

"Ideális esetben te lennél a felesége, a gyerekek leen-

dőbeli anyja, és erre megkapod, hogy a bátyja fontosabb

számára.."


azért testvér és házas/élettárs között választani, hogy ki a fontosabb, nem is tudom erre mit mondjak.

2012. febr. 18. 09:19
 17/32 Nazira ***** válasza:
Ha annyira szeretne nem érdekelné mit szól más csak melletted akarna lenni és nem kifogást arra, h talán ezt így nem lehet... Mindenki összeveszik hol kisebb hol nagyobb dolgok miatt és átlagban kibékülnek és nem azt nézik ,h jaj mit szólnak ha összeveszek vele utána meg béke van. Miért ciki ha szeret valakit és inkább kibékül vele mint hagyja elmenni? Ha gyereketek lenne külön életetek mit szólnál ha bátyuska v a család azt mondaná az 5 éves gyerekre, h nem tőle van és elhagyna mert ilyen irányítható? Kérdezd meg magadtól ,h szeretnéd azt, h ha bármi van a családjának nem tetszik ott hagyna, jól éreznéd így 1 kapcsolatban magad, h bármikor vége azért mert ilyen? Én bármennyire is szeretném nem tudnám elviselni azt, h a családja fontosabb és ,h más mit mondd mint én vagyis mi...
2012. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Macs1209 ***** válasza:

A bátyjának ott a családja. Csak mosolyog az öccsén,

mert ugye ha olyan lenne, simán leszedné a fejét, hogy

mekkora hülye. De nem, mert ő inkább a feleségével/ba-

rátnőjével törődik.

Testvér akkor is testvér marad, ha évekig nem beszélnek.


Akkor lakjon a testvérééknél. 13 éves korban talán még

elmegy, hogy a "tesó" a fontos.

2012. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt írom, de azt hittem, hogy egy 19-20 éves srácról van szó, most látom, hogy egy 28 éves férfiról.

Iszonyatosan gyerekes a gondolkodása. Mi az, hogy azért dob ki, mert "beharangozta"?

Ezek szerint, ha lesz valaki a környezetében, akinek nem vagy szimpatikus, akkor majd megint kidob?

Ez nem így működik. Nem tetszhetsz mindenkinek, nem fog mindenki kedvelni, akinek a véleménye a párod számára fontos. Komolyan úgy akarsz mellette lenni, hogy állandóan azon idegeskedsz, hogy vajon kinek nem felelsz meg, ki miatt hagy ott?


Hagyd, hogy menjen el, sőőőt, rakd ki TE! Legyen már benned ennyi tartás. Tudom, hogy nehéz, de hidd el, hogy hatalmasat fog koppanni. Nehogy már te könyörögj neki :S


El akar menni, hát segíts neki egy "kezdőlökéssel". Menjen.... Aztán majd rájön...

2012. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

"Ha gyereketek lenne külön életetek mit szólnál ha bátyuska v a család azt mondaná az 5 éves gyerekre, h nem tőle van és elhagyna mert ilyen irányítható? "


szerencsére a családja soha de soha nem beszél magánügyekről, azon kívül hogy hogy vagytok, mi megvagyunk, meg a nagy általánosságok.

2012. febr. 18. 09:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!