Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy vőlegényem,1éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy vőlegényem,1éve vagyunk együtt és van hogy mindennap veszekszünk. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Voltak az egy év alatt kissebb nagyobb bizalmi gondok, pl: azt írta a volt csajának hogy lefeküdne vele mert panaszkodott a csaj hogy nem jó a mostani párjával a szex.. persze biztos forrásból tudom, hogy nem történt semmi de zavar! És a kapcsolatunk elején még volt hogy átment az ex barátnőjéhez mert jóban volt az öccsével, de ő nem volt otthon.. Ezeket nem tudom elfelejteni.. Mit csináljak? Amikor veszekszünk és valami olyasmit mond, én felhozom ezeket és megsértődik! Én szeretem és nem akarom elveszíteni de folyton ezek járnak a fejemben pedig már régen volt! :(
2011. nov. 22. 10:06
 1/8 TSL Rejhi ***** válasza:
100%

hááát sajnállak!

Szerintem ennek véget kell vetni,ez nem kapcsolat!

Nyílvánosan aláz téged ...

ennyi

2011. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsáss meg és felejtsd el vagy hagyd ott de ha mindig felhánytorgatod akkor hosszu szenvedés és szakitás lesz a vége.amugymeg mivan akkor ha találkozik a volt nőjével. énis joban vagyok az exekkel de ha már szakitottunk akkor ugye rájöttünk h párkapcsolatként nem működik szal nem kezdeném ujra aki ezt nem tudja elfogadni annak az érzelmi inteligenciájával van gond
2011. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az, hogy TE féltékeny vagy, az a TE problémád, csak rád tartozik. A saját önbizalomhiányodból ered, nem hiszed el, hogy te kellesz a vőlegényednek. Ehhez semmi köze, hogy hova ment, mit csinált és kinek mit mondott.

Az, hogy találkozik az exével,vagy ír neki, az normális dolog. Az emberhez a múltja is hozzátartozik, ha tetszik, ha nem, nekem speciel szimpatikusabb hozzáállás, hogy az ember nem köpi szembe a múltját, nem is menekül előle, hanem együtt tud vele élni normálisan - vagyis tudja, hogy az a múlt, te meg a jelen vagy.

Ha te tényleg szereted a párod, akkor a múltjával együtt fogadod el, az önértékelési zavarodat meg saját erőből elküzdöd.

Az, amit írt a párod, hogy lefeküdne az exével, az durva. Nem tudom, milyen összefüggésben hangzott el, de ha így, ahogy leírtad, akkor válóok. Ha másképp, pl. lefeküdne vele, ha te nem lennél vagy ilyesmi, akkor természetesen nem jelent semmit.


Egy biztos: veszekedni és sérelmeket felhánytorgatni nem érdemes. Ha nem tudsz megbocsátani, akkor rúgd ki. Ha megbocsátasz valamit, akkor meg ne hozd fel állandóan.


Veszekedés tipikusan akkor van, ha a feszültséget nem vezetitek le szex-szel és orgazmussal. Ezen a téren minden rendben van? Mert ha nem, itt kéne kezdeni a rendcsinálást.

2011. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"vőlegényem" vs "1éve vagyunk együtt"


Csak én látok itt összefüggést?

2011. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez nekem is szemet szúrt... nem volt kicsit korai az eljegyzés?
2011. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hááát igen ez nekem is feltünt...
2011. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azért zavart hogy átjárkált, mert a csaj még mindig "szerette" de amíg eggyütt voltak addig folyton kihasználták őt... úgy mond, elakarta venni tőlem és vissza akarta hódítani magához.. Arról nem beszélve, hogy küldték neki az sms-t hogy majd ha megy hazafelé, vigyen nekik kenyeret meg ilyen baromságokkal zavartak minket.. Azért zavart ez engem, mert amikor én mondjuk beszéltem az egyik ex-emmel, ő totálisan kiakadt.. Nekem is eszembejutott már hogy korai volt az eljegyzés és megmondtam neki hogy szerintem ezt mégse kellene még..
2011. nov. 23. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:
ez nálam is így volt! Koptasd le!!!hadd menjen ahhoz a cafkához, te találsz jobbat!:)úgy lehet, még mindíg talizgatnak, csak te nem tudsz róla!
2012. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!