Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok tudnátok segíteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tudnátok segíteni, hogy miért nincs önbizalmam a csajoknál?

Figyelt kérdés
Láttam ma egy csajt a buszmegállóban és néztem néha néha ő is oda nézett de nem tudtam eldönteni, hogy most bejövök neki vagy nem azon gondolkoztam hogy oda kéne menni és beszélni vele de nem mertem pedig nagyon szeretem volna..Léci valaki segítsen ha tud, hogy mi tévő legyek és honnan tudom,hogy bejövök e neki vagy nem.
2012. febr. 18. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy, hogy összeszeded magad és megkérdezed. Ne félj, ha normálisan mész oda nem fogják leharapni érte a fejed :) Ha kicsit izgulsz az normális.
2012. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ez korunk népbetegsége, mint korábban az asztma :D Egyébként ezt a csajok is tudják, hogy manapság sok a félénk nyuszi, úgyhogy már ez egy hatalmas sütipogácsa ha odamersz menni, ez mindenképpen jó pont. És ha elküld? Na és? Összedől a világ? Nem! Odamész 50 csajhoz és ha egy megadja a számot már megérte. Sose feledd 49 db nem + 1 db igen = KÚRVANAGY IGEN!
2012. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!(Y) :)
2012. febr. 18. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha félénk vagy,az még jól is áll. De ezt a 'vadidegenekhez odamegyünk és ismeretlenül leszólítjuk, csak mert szép'-dolgot nem ajánlom a mai világban. Én lány vagyok, és ha valaki ezt tenné velem, lehet, hogy megijednék vagy hülyének nézném az illetőt, hacsak nem tudja valahogy rögtön felkelteni a szimpátiámat és a bizalmamat, de erre kevés az esély. Utcán ne ismerkedj szerintem.
2012. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 19:55!


Ha utcán nem, akkor hol?

2012. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami közösségi helyen, ahol ez normálisnak hat. Suli, diszkó, edzőterem, mittomén.
2012. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. febr. 18. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!