Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok érdemes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok érdemes egy ilyen lánnyal kikezdeni? (Fontos)

Figyelt kérdés
Van egy lány (17 éves - én fiú -18) akinek baromi rossz híre van. Ezt ne úgy értsétek hogy k*rva - még nem volt barátja - hanem ,hogy nagyon sokan utálják. Hát ,hogy miért arról már hallottam fűt-fát de nagyjából azért mert szemét, b*szogat másokat, nagyképű , lenézi az embert esetleg még "pffffffff" effekteket is ellő ha meglát valaki olyat akit nem bír.Ez eddig elég sz*rul hangzik , de elfelejtettem leírni ,hogy a csaj nagyon szép és tudom ,hogy régen eléggé sokat b*sztatták egy bizonyos dolog végett és szerintem ezért lett ilyen , sőt biztos.
2012. febr. 18. 20:42
 1/10 A kérdező kommentje:

Ám engem vonzanak a "hírhedt" lányok és már csak azért is érdekel mert eléggé jól nézek ki nyerő személyiségem van (mások szerint ,meg a visszajelzésekből leszűrve) és amikor látom az utcán egyáltalán nem tűnik k*csögnek , néz engem a távolból , ha rásandítok gyorsan elfordul , egyszer rámosolyogtam akkor elpirult -de másnap ő is mosolygott (kb itt tartunk ismerkedésileg) . Szóval szerintem tetszem neki. És nagyon szép is ezt elfelejtettem. Velem nyilván jó fej lenne és meg szeretném ismerni. Bár sokan megutálnának érte(már csak féltékenységből is).

Szerintetek érdemes megpróbálnom? Vagy csak szenvedés lenne?

2012. febr. 18. 20:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
az ilyet megszerezni megdugni és kidobni
2012. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Zsák meg a foltja. Hajrá.

Majd kiderül, de csak ha lejátszod vele.

Én is ismerek ilyen lányt, még korban is stimmel.. Piroska?

:)

Tapasztalatnak jó lesz, az biztos..

2012. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon tetszik próbáld meg! és szoktasd le arrol a sok rossz szokásáról. ( a lenézésrôl, stb )
2012. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem nem piroska :D Hanem farkas :D

Amúgy miért zsák meg foltja? Nem hinném ,hogy rászolgáltam volna :O

2012. febr. 18. 20:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor ez egy típus.. sajnos..

Hát ezt most hiába is magyaráznám, tudod az egók meg stb, ne legyen igazam, de tapasztald meg veszíteni nem fogsz, legfeljebb az első válaszoló filozófiáját alkalmazod..

2012. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó jó bevallom igazad van. Csak kíváncsi voltam mit fogsz írni :D

Most ha itt le egoistáznám magam tuti mindenkinek ellenszenves lennék ,de én a kedves , vicces, ambiciózus fajtából vagyok .Szóval nem vagyok olyan szellemi szinten ,hogy lenézzek másokat , akármilyenek is .Aki esetleg hülyén néz ki, vagy agyilag nulla vagy tök semleges azt lesz*rom nem érdekel minek foglalkozzak másokkal? Aki meg nembír engem azt meg főleg. De aki már árt is vagy ártani akar azzal meg lejátszom a meccset és megtanulja hol a helye és kivel érdemes szórakoznia. Ha továbbra is az egója védelme érdekében g*ciskedik azt meg minden alkalommal b*sztatni fogom amíg meg nem hunyászkodik vagy nemtudom. Előbb utóbb mindenki alul marad.

Szóval én ok nélkül sosem "támadok". Max ha belezúgok egy lányba és neki ez imponál. Akkor elő tudom venni ezt az oldalamat is. De szerencsére ebből már kinőttem :D

A csajt meg sokat b*sztatták . Szerintem ti sem lennétek éppen kedvesek ha röhögnek rajtatok mondjuk évekig. Ez meg komplexus lehet nála vagy hasonló! Nem ítélem el ezért.

2012. febr. 18. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Először csak kicsit közeledj felé. Ha már picit jooban megismerted, és még mindig birod, akk mehet a randi, hajrá :d
2012. febr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szerintem mindenképp érdemes megpróbálnod,ha tudsz vele bánni úgymond. ha látja, hogy megbízhat benned és komolyan gondolod, akkor nem lesz gond:)

(én is ismerek ilyen lányt és nagyon jól kijövök vele, pedig én nem vagyok ilyen típus.)

sok szerencsét!:)



20.47-es válaszoló megkérdezhetem te merre laksz?

2012. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nagybotos ***** válasza:

ad #9/9

Én már csak "GYAKORLás A MEGKÖZELÍTÉSBEN" MIATT IS KIKEZDENÉK.

Esetleg azért is , hogy gyógyítsam a régebbi sebeit.

83F

2018. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!