Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne folytatnom vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne folytatnom vele az ismerkedést vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, akivel az interneten ismerkedtem meg. Általában eddig minden barátomnál az első talinál megvolt az a vonzalom, hogy tudtam, hogy nekem ő kell. De nála, semmi vonzalom, semmi kötődés nem volt még a 3. randi után sem. Helyes fiú, és tökre összeillünk horoszkópilag is, meg nagyon kedves velem. Állandóan apróságokkal kedveskedik, és eljött a sulimhoz csak azért hogy lásson, meg tök jól el is tudunk beszélgetni. A másik ami zavar még, hogy nagyon tapasztalatlan. Elmondása szerint, nem volt még párkapcsolata, sőt még nem is csókolózott, hogy a többiről már ne is beszéljünk. Nekem se volt sok kapcsolatom eddig, csak 1, de vele 3 évig voltam együtt, szóval abban már minden benne volt, aminek egy normális párkapcsolatnak része kell legyen. Nem tudom, mennyi erőm lenne ahhoz, hogy elölről kezdjek mindent egy teljesen tapasztalatlan fiúval.


Szóval a kérdések amihez tanácsot kérek.:


1, Szerintetek egy idő után megjön az a vonzalom, amire vágyok, esetleg bele tudok szeretni egy idő után?

2, Érdemes egy teljesen tapasztalatlan fiúra pazarolnom az időmet, bele fog jönni a dolgokba, vagy inkább hagyjam, és keressek olyat aki elég érett hozzám?


18/L


2012. febr. 13. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Helyes fiú, és tökre összeillünk horoszkópilag is"



Nincs több kérdésem..


Figyi, ami nem megy nem kell erőltetni.

2012. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzódsz hozzá hagyd, mert még a végén nagy fájdalmat okozhatsz neki. Lehet, hogy Te neki teljesen jó vagy, és beléd szeret ha sokáig húzzátok az ismerkedést. Az egyikőtöknek sem hiányozna.
2012. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na kérdező, én nem járnák veled, tudod miért?



Ezért:



A másik ami zavar még, hogy nagyon tapasztalatlan. Elmondása szerint, nem volt még párkapcsolata, sőt még nem is csókolózott, hogy a többiről már ne is beszéljünk. Nekem se volt sok kapcsolatom eddig, csak 1, de vele 3 évig voltam együtt, szóval abban már minden benne volt, aminek egy normális párkapcsolatnak része kell legyen. Nem tudom, mennyi erőm lenne ahhoz, hogy elölről kezdjek mindent egy teljesen tapasztalatlan fiúval.


A másik meg ez:


Érdemes egy teljesen tapasztalatlan fiúra pazarolnom az időmet, bele fog jönni a dolgokba, vagy inkább hagyjam, és keressek olyat aki elég érett hozzám?



Én se pazarolnék feleslegesen időt egy olyan lányra, aki nem becsül meg, erről ennyit!!!

2012. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ÉS még annyit írnék, hogy kisé beképzeltne tűnsz, legalábbis amiket kiemeltem azok alapján ítélem...


És mi lenne ha egy ffi azért nem járna veled, mert te tapasztalatlan vagy? Jah, hogy az nem ciki, mert azt elfelejtetted, hogy a dolgokat tanulni kell, és nem születünk meglévő tudással, szóval vésd az eszedbe: Valahol el kell kezdeni, de ti lányok sokszor elfelejtitek..


Tiszt a kivételnek.


De ahogy látom te már kiégtél, mert nincs időt a másikra, nincs időt újra felfedezni a dolgokat, a másik, hogy ő is belejön idővel. De manapság az emberek egyeltalán nem türelmesek a másikkal.


Nem is érdemelsz meg ilyen ffi-t amilyen ő, ő jobbat érdemel mint te.

2012. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy lenne mit szégyellnem. Én sem örültem volna neki, ha egy olyan pasival kellett volna elkezdenem a párkapcsolatot aki már teljesen tapasztalt volt, és már minden megvolt neki. Én úgy gondolom, hogy 2 teljesen tapasztalatlan ember sokkal jobban rá tud hangolódni egymásra, mint egy tapasztalatlan egy tapasztaltal. És attól is félek, hogy ugye ő még nem élte ki magát, és egy idő után más felé fog kacsingatni, mert hiányozni fog neki, hogy ne egész életében csak 1 nővel szeretkezzen, hanem más női testhez is hozzá érjen legalább egyszer. Nem tudom mennyire érthető ez. Nem vagyok beképzelt pic.sa, csak szimplán boldog szeretnék lenni. És ha én nem vagyok boldog vele, ő se lehet boldog velem, és mindketten megérdemeljük azt, hogy boldogok lehessünk.
2012. febr. 13. 21:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Akiről elsőre tudod, hogy nem akarsz semmit,azzal jobb ha közlöd.Ne ringasd őt hiú ábrándokba!!!!
2012. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Megint a szokásos magyarázkodás egy lánytól.


Nem akarsz te tőle semmit, mert ha igen, akkor nem mondanál ilyeneket. Szarkeveerés...


Mond el a pasinak, hogy azért nem akarsz összejönni vele, mert tapasztalatlan..


Legalább ne hazudj neki, ha megkérdezi tőled. Biztos egy életre elveszed az önbizalmát, vagy röhög rajtad egy jó nagyot. Tudod nem vagyunk állatok, hogy az ösztöneink után szaladjunk, vannak és léteznek kultúrált emberek ilyen téren is.


Lehet hogy nem adatott meg a lehetősége, pedig elmehetett volna prostihoz is, csak azért mert legyen némi tapasztalata..

Minden kialakul a maga idejében.


De látom nem becsülnél meg egy ilyen embert, de mégis mit gondolsz, hogy évek alatt tanulná meg a fortélyokat? Dehogyis, pár hónap, talán még annyi sem kell, csak légy türelmes vele.


Egyébként nem csodálkozom, hogy ennyire frusztráltak a hapsik, ilyen lányoktól nem csoda...

2012. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szóval nem bántani akarlak, de 18 évesen nem ezen a szinvonalon kellene lenned, vagy megtanulod elfogadni a másikat, és adsz neki kis időt- szerintem ebbe nem halnál bele, nem 1 hét után kellene lefeküdni vele, hanem normál esetben legalább 2-5 hónap múlva. Azalatt az idő alatt meg fedezzétek fel egymást.


A kérdésed önmagában is hülyeség, nagyon is szubjektív a dolog.


18 évesen te is tapasztalatlan vagy, és még gyerek. Biológiailag megértél, de fejben még nem igazán. Egy érett gondokodású ember elfogadja a másikat, persze ha a másik fél tiszteli, szereti stb a másikat.


ÉS nagyon el vannak szállva maguktól a mai fitalak, borzasztóan, tanuljátok meg már elfogadni egymást és időt hagyni egy kapcsolat kialakulásához. ÉS ha valami nem jön össze megoldani a problémát. Újra megtalálni egymást.

2012. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én elmondtam neki őszintén, hogy kicsit félek, hogy emiatt nem lenne jövő a kapcsolatunknak. És ő is azt mondta, hogy neki is sokkal kényelmesebb lenne ha nem lennék ennyire tapasztalt. Viszont mindketten úgy érezzük, hogy boldogok lehetnénk együtt. És nem tudom, hogy egy pár hónap alatt esetleg kialakul-e a vonzalom, ami kéne.
2012. febr. 13. 21:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor meg???


Hajrá, hagyjuk már a hülye idióta magyarázkodást, annyira kisóvodás gondolkodás ez mindkettőtök részéről!


Merthogy tapaszlt vagy...


ÉS ha jogsit teszem fel, ott is tapasztaltabb az oktató mint én, és ez baj? Nem. Úgy beszéltek erről a tapasztalbb dologról, mintha behozhatatlan lenne..


Komolyan mondom, nem 20 év van köztetek!!!!!

2012. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!