Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utasítanak el folyamatosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítanak el folyamatosan?

Figyelt kérdés
Folyamatosan elutasít minden csaj, pedig hűséges lennék nagyon, meg romantikus is meg egy csomó jó tulajdonságom van. De van aki egyszerűen leszar és nem ír vissza, van akinek külsőre nem vagyok jó, van akinek túl jófiú vagyok, van aki pedig egyszerűen nem akart egy találkozást se és szimplán letiltott. Nem hiszem, hogy csúnya vagyok: [link] ugyhogy nem értem. Sztetek honnan jön ez az őrült taszítódás? Miből ered ez?
2012. jan. 23. 18:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nézel ki rosszul !!! Valamit ezek szerint nem jól csinálsz.
2012. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nem tűnsz csúnyának, sztem v alacsony lehetsz, v az a baj, h romantikus vagy. Ja és ne csak a legszebb lányoknál próbálkozz, mert nekik csak a legjóképűbb, és egyben gazdag srácok kellenek!
2012. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
hol nem ir vissza?a fosbookon vagy msn.talán ha oda mennél a lányhoz és el hivnád randizni lehet hogy igent mondana
2012. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rámenős vagy akkor vegyél visszább ha meg nem vagy az akkor meg legyél az, ki kell próbálni és valamelyik majd megfogja a nőket, ne mindég romantikusan közeledj mert van amelyik azt nem szereti, hajrá!
2012. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
178 cm vagyok, nem hiszem h ez olyan alacsony
2012. jan. 23. 19:08
 6/30 A kérdező kommentje:
A legszebb lányok dolog meg olyan h sok nagyon szép csajnak van okádék barátja akkor most hogy is van ez a legjóképűbb kell nekik dolog?
2012. jan. 23. 19:09
 7/30 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos vagy*.*
2012. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
72%os kösz :) lakhely kor családi állapot? :D
2012. jan. 23. 19:10
 9/30 anonim ***** válasza:
A lányok a vicces, vagyány fiúkat szeretik. Szerintem. Nem vagy túl nyomulós? Nem vagy túl megalkuvó, nem akarsz túlságosan a lányok kedvében járni? A lányok is szeretnek egy kicsit a fiúk után futni.
2012. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Sztem humoros vagyok..van humorom...nem hiszem h nyomulós lennék
2012. jan. 23. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!