Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a legjobb ötlet szülina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb ötlet szülinapra fiúnak?

Figyelt kérdés

Nem a barátomról van szó de ő egy fiú aki nagyon közel áll hozzám és megszeretném lepni szülinapjára.

Fiúk, lányok szerintetek melyik a legjobb ötlet.

Kezdetben arra gondoltam, hogy meglepem, felmegyek hozzá Pestre és a házuk előtt felhívom telefonon hogy ottvagyok náluk jöjjön ki :D Nagyon ritkán találkozunk. Bár a kellemetlen szitut elkerülve lehet jobb volna előre megbeszélni mindegy az ajándékötleteim:

- Csinálok saját kezűleg neki egy tortát

- Supermanes póló (régi vágya)

- Így jártam anyátokkal (kedvenc sorozat) könyv - Barney Stinson: Tesókódex. :D


2012. febr. 17. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Supermanes póló? Hány éves, 8?
2012. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te szerelmes vagy ebbe a fiúba, csak nem akarod magadnak bevallani.
2012. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy nem vagyok belé szerelmes. :D Csak még nem a pasim... Majd egyszer lehet


[link]


Hát ezek a pólók mennek a tinédzserek körében is szerintem nem kell ehhez 8 éveshez lenni. Ez olyan mint a Tom & Jerry... Bármikor aktuális :D

2012. febr. 17. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:

sztem a tortát az hanyagold. biztos szüleitől is fog kapni, kettő meg már nagyon felesleges (sztem).

a másik kettő jó ötlet.

2012. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

így átgondolva, a póló jobb ötlet. de sztem ilyen divatosabb szabásút vegyél akkor (mint ami a képen is van).

baráthoz képest a könyv az túl komoly sztem.

2012. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak hagyomány, hogy csinálok neki mindig sütit. És lehet törülne neki, mert imádja a dolgaim. Meg beszéltük is hogy almás tortát kéne szülinapjára csinálni... Hát nem tudom mert kettő lehet tényleg felesleges...
2012. febr. 17. 22:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ez a könyv nem éppen komoly :D XDDD Nagyon vicces :D
2012. febr. 17. 22:48
 8/10 anonim ***** válasza:

nem a könyv témájára értettem a "komoly" kifejezést:D

én baráttól még nem kaptam könyvet, csak családtagoktól.

olyan mintha egy baráttól pizsamát kapnék karácsonyra. számomra nem megszokott.:D

2012. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hm ez fura, én inkább ruhára mondanám hogy nem megszokott, nálunk a baráti körbe tökre átlagos a könyv :D
2012. febr. 17. 23:05
 10/10 anonim ***** válasza:
ha anyámtól supermanes pólót kérnék hülyének is nézne:D
2012. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!