Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan és hol találkoztál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol találkoztál a jelenlegi pároddal?

Figyelt kérdés
Kort, nemet és történetet is írhattok! :)
2012. febr. 18. 22:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én emlékszem arra az X-menes kérdésre!!
2012. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Csoporttársak vagyunk egyetemen. Első héten nem szerettük egymást. Azóta életem első szerelmét éltem/élem át vele :)

21/L és 23/F

2012. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Először azt hiszem, hogy iwiwen látott rólam egy 2-3 évvel ezelőtti képet, egy csoportban voltunk ott benne. ( a sulink csoportja volt). Felvett msnre, aztán beszélgetni is kezdtünk..kb 1,5 hónapot biztos, hogy ott beszélgettem vele, főképp azért mert alig akart magáról képet mutatni és nem olyan srác, aki gyakran járna msnre. ( ezen már változtatott miattam.:D) Aztán találkoztunk, és első randin össze is jöttünk. Azóta is lassan egy éve együtt vagyunk. Ő 26/F én 19/L
2012. febr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szegedi, de szeretem a szegedi Cinema City-t  :D
2012. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. febr. 19. 07:57
 16/21 anonim ***** válasza:
mondtam h cs! mondta h cs!! 75/f mondta h najó akk az van h oké a szitu mondtam h jóvan na de előbb elmegyek a boltba. elmentem a boltba. oszt tudtam h ő az igazi!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 NightSpirit ***** válasza:
9 voltam ö 8.. lehet ez nyálas es gyerekes történet de azon percen beleszerettem... mindent együt csináltunk.. nem csak barátnö hanem legjobb barátis volt.. ereztetek már ugy valaki iránt hogy nem tudjátok elkepzelni milenne ha eltünne.. ha kilepne az eletetekböl?.. aszt a szörnyü üreséget .. nos mi igy ereztünk..mignem eljött a 19 dik születésnapja.. emlekszem arra a napra borus öszi reggel volt az édesanyával elmentek vásárolni debrecenbe felis hivot aznap reggel... mondtam neki hogy ...azaz nemis.. megigértem neki hogy a mostani születésnapja egészen egyedilesz ojan amijenröl reg álmodozott... miután kb 2 or ája már haza kellet volna erniük jött egy hivás a rendörségtöl.. hogy egy 49 eves török kaionos frontálisan ütközöt velük.. nem tudom bisztosan már de a veget nem hallotam mert kieset a mobil a kezemböl... aszthiszem elkalandoztam kicsit a kerdestöl de leirtam a lenyeget... en igy találkoztam es vesztetemel eletem es letem ertelmét...!(24 /F)
2012. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Valami házibuliban találkoztunk, a gimis barátnőm öccsének volt a haverja. Jól elbeszélgettünk már akkor is, de csak sok-sok évvel később jöttünk össze, mikor már felnőttünk. 27N
2012. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A relativitáselmélet hiányosságait feltáró előadáson.



27/F

2012. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egy kiránduláson Törökországban. Két teljesen véletlenül egybeeső utazási irodai időpont volt Edirnébe három évvel ezelőtt. Őt majdnem ki akarták dobni a mecsetből, mert cipővel akart besétálni ima közben, én meg leálltam oroszul vitatkozni azzal a török töketlennel, hogy azért em így kellett volna lereagálnia. Utána elmentünk egy kávéra, leveleztünk hazaérve, pár hétre rá találkozgattunk, én is felköltöztem Győrbe, azóta együtt vagyunk.
2012. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!