Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a haverom meleg? F/17

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a haverom meleg? F/17

Figyelt kérdés
Már 10 éve ismerjük egymást és az utóbbi időben elkezdtünk egymással kicsit "bu*isan" viselkedni(ölelgetni, egy-egy röpke nem számító érintés itt ott). Viszont amikor kicsit komolyabban nyúlok hozzá akkor elutasít. Már kétszer is álmodtam vele milyen lehet leszopni avagy csak megfogni a farkát. ő nem tuja hogy én akarok tőle valamit de én honnan tudom meg hogy ő akar e tőlem valamit?
2012. febr. 19. 03:10
1 2
 1/13 emlya ***** válasza:
100%

Szerintem meleg, vagy van rá hajlama, kérdezz rá bátran!!!

Vagy kérdezd a csajokról!

2012. febr. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
borozzatok ketten, akkor oldottabb lesz ő is és kérdezz rá vagy kezd el tapizni és lehet hogy nem fog ellenkezni.. :)
2012. febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Vagy azért utasít el, mert neki a haverságba a kisebb dolgok beleférnek, de a komolyabb már nem, vagy pedig fél, hogy mit szólsz hozzá, ha hagyja. Bár ha tapizod, abból sejtheti, hogy akarsz valamit tőle. Ennyi idő után amúgy szerintem lehet úgy beszélni a dologról, hogy ne tegye tönkre a kapcsolatot.
2012. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
Keress egy lányt minél előbb! Ne kárhoztas magad egész életedre számkivetésre. Hazugság az, hogy mindenki toleráns a homárokkal. Valójában gúny tárgyai, irodai összesúgásoké. Család nélküliség, magány. Állandó elutasítottság! Ez vár rád az életedben, ha bemész ebbe az utcába!
2012. febr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
77%
00:35...szerintem ilyen hozzászólás nem hiányzik senkinek.Annyit megtehetnél,hogy normális választ adsz,vagy inkább meg se szólalsz.Amúgy meg egyet értek 3/4 (19:22) válaszolóval.Szerintem rá kellene kérdezni,hogy ő mit érez.Vagy az is egy jó ötlet,hogy ha csajokról kérdezed őt,és így meglátod,hogy mi is az igazság a reakcióból és a válaszból. :) Hajrá! :)
2012. febr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

00:43 te szánalmas vagy és ha nem változtatsz a hozzáálásodon te tényleg magányosan fogsz megöregedni és csak akkor fogod megértni,hogy valamit krvára elcsesztél.

és az első 3 válaszolónak van igaza:)

2012. febr. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

00:43 tényleg kemény válasz , de van benne igazság nem is kevés.


Azt mondom fiúka próbálkozz előbb lányokkal és ha őket kizárted vagy biztos vagy benne hogy másra (is) vágysz, akkor menj másik útra. fiatal vagy még nagyon és ha ezt csak a hormonok csinálják veled, nehogy később megbánj valamit amit megtettél...

2012. febr. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a haverod nem az, de te biztosan.
2012. febr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
50%
Kérdezd meg, hogy búza-e.
2012. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Johnny La Gente Est Amu Locka!!what te fuck???or gay?
2012. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!