Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Tetszik nekem egy lány, de 500 km-re vagyunk egymástól. Találkozni tudnánk minden hónapban,1 hetet együtt tudnánk lenni minden egyes hónapban, de lehet ez kevés. Müködhet köztünk a kapcsolat ha járásrol lenne szó?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát működne ha bíztok egymásban és a lánynak veszel egy műpéniszt hogy ne unatkozzon a hónap többi részében...aztán kell bizalom is elég sok ahhoz hogy így működjön a dolog
2012. febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nazira ***** válasza:
Biztos menne a dolog de 1 idő után több kéne, esetleg összeköltözés ha úgy alakul? Más örülne ha 1 hetet lehetne a párjával pedig csak 100 km-er választja el :) Bizalom non kell a távkapcsolathoz, anélkül nem fog menni, ha féltékeny típus vagy és túlozni is szoktál akkor inkább közelebbit válassz mert a féltékenység megöli 1 idő után, de remélem összejön :)
2012. febr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi.igazad van.no meg ha igazán szeret,akkor a tävolság nem lehet probléma.
2012. febr. 19. 08:41
 4/8 Nazira ***** válasza:
Igen ha szeret melletted lesz és te is mellette. Azért a szerelem is olyan dolog, h várod, h több legyen és mégsem az megöli a kapcsolatot, szóval ha komolyra tervezed akkor 1 idő után tényleg az összeköltözést kell választani ha lehetséges mert anélkül lehetsz szerelmes 1 idő után beleun az ember, h csak 1 hét a miénk a többit meg egyedül kell tölteni. Ez alap emberi tulajdonság :)
2012. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én attól tenném ezt függövé, hogy hány évesek vagytok. Szerintem "járás" szintjén nem , értelmes, komoly kapcsolatként igen, de nehéz az biztos.



35/F

2012. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem működhet, fontos a bizalom, és majd meglátod milyen lecsengésű lesz az az egy egy hét , nem lehetetlen !

Ha belevágsz, sok kitartást, nekem most költözik a párom, ugye a MALÉV után munka nélkül maradt, vagy Emirates vagy Qtarair lesz belőle, ahol hamarabb munkába tud állni . Neki ez az élete, a családja, a hobbyja, mindene, és elfogadom ... pozitívan állok a kapcsolatunkhoz, aztán a vége úgy is az lesz, hogy én is költözöm :)

2012. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és nem tudnátok úgy megoldani,hogy minden 2. hétvégén találkozzatok? vagy közbeszól a munka?
2012. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meglehetne oldani..
2012. febr. 19. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!