Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hibáztam lehet nem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hibáztam lehet nem. Szerintetek mit tehetnék? Kb.6hónapja vagyunk együtt. Ez elég nehéz kapcsolat.

Figyelt kérdés

6hónapja vagyunk együtt és hol barátnőm szülei miatt vannak viták hol a volt barátja miatt.

Legutoljára feltörte valaki a facebbok-profilját és elküldte nekem a beszélgetést amit barátnőm tett a volt barátjával.

-Szeretlek,hiányzol a barátnőm a volt barátjának irta,ez már nem az első..de nagy azt esély hogy az irta aki feltörte de irt neki is ilyet ugy hogy én az ölében feküdtem és azt irta a barátjának hogy szeretlek meg hiányzol ilyesmi.

Megbeszéltük nagyon nehezen de ő azt mondja h neki csak egy "barát" szerintetek ha beszélek barátnőmmel és a volt palijával hogy ne irkáljanak ilyeneket hanem tényleg csak normálisan akkor mondjam neki hogy beszélgessenek nyugodtan,mert ahogy beszéltük ezt ő azóta nem irkált neki és nem tudom,nem akarom hogy miattam eldobja a a barátait de az tényleg rosszul esett amit irkált.

Nem tudom mért gondolom most igy mert eddig elleneztem ezt lehet azért mert miután az a valaki elküldte a beszélgetést szakítottunk azt mondtam vége nem hiszek neki de utána mentem az nap..és kibékültünk!!

Nem tudom nekem az a legfontosabb hogy ő boldog legyen!!

itt egy idézet: ‎"két olyan ember akik szakítottak soha sem lesznek már barátok,ha mégis akkor méf mindig szerelmesek vagy sohasem voltak azok...."


Akkk mit is tehetnék??


2012. jan. 16. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Legutoljára feltörte valaki a facebbok-profilját és elküldte nekem a beszélgetést amit barátnőm tett a volt barátjával.

Aki feltörte honnan tudta azt a beszélgetést?

2012. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

neked teljesen elmentek otthonról!!

úristen!


na!

1. ha beszélsz vele és az exével, akkor nem érsz el semmit max azt h még többet fognak beszélni és max kiröhögnek!

Ilyeneket nem írok ha már van akit szeretek (más)...


Okés vannak akik barátságban maradnak az exükkel, de nem így. Hülyének néz téged.


Az a legfontosabb neked h legyen ő boldog...akkor beszélj az exével h szereti őt még al ány és visszaküldöd hozzá!

Ne haragudj de vagy az első barátnőd, vagy túl szerelmes vagy és nem látod a valóságot!


Hagyd el az a végső szavam!

2012. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy honnan tudta az gyökér.

Első barátnő igen,igen bolondulásig beleszerettem:$

Akkor most hogy legyen? Amikor szakítottunk sirt és mondta h ő csak engem szeret.Nem kell neki ő!

Meg mért cserélne le? h havi 1x lásson és ő meg leszarta :S

akkor most? mert azt akarom h boldog legyen nem tom mi lenne a jó :S

2012. jan. 16. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:

jajj istenem....


Ezt verd már ki a fejedből hogy ő boldog legyen...


azt akard hogy VELED LEGYEN BOLDOG NE MÁSSAL!

Te vagy a lényeg nem más pasi!


Ha szeret téged és te is őt, akkor ezt amit itt beszéltünk vele is ugyanúgy megbeszéled, ha nem tudod akkor azt mondom hagyd ott mert fele sem igaz amit elsír neked.

2012. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem hát nem tudom :S lehet már mebolondultam
2012. jan. 16. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!