Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátnőm, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm, teljesen kivagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy dunát lehetne rekeszteni az ilyesfajta kérdésekből, de gondoltam azért mégis kiírom. Szóval 4 évet voltunk együtt, első szerelem, nála is nálam is. Az utolsó 1 évben, már minden apróságon veszekedtünk, főleg ő, amikor rossz napja volt egyből rajtam vezette le, én meg ezt természetesen nem tűrtem, ebből adódóan rengetegszer paraszt voltam vele, és azt mondta nem bírja tovább, hogy érzelmileg összedöntöm. (Röhej, legalább annyira volt ő is paraszt mint én) Másfél hónapja már, hogy szétmentünk, letiltott facebookról is, de szerintem nem is azért, hogy én ne lássam, hanem hogy ő ne engem, és ez bosszant mert mindenáron azon vagyok, hogy jól érezzem magam, és eláltal ő neki is hiányozzak kicsit, mert látja, hogy megvagyok nélküle, de az a baj, hogy már ez sem használ meg nem is tapasztalja, mivel nem találkozunk sehol és ugye nem lát. Már egy másik sráccal beszélget, mondta, hogy bejön neki, meg kedveli. Ettől még szarabb. Aztmondta felejtsem el örökre, de nem tudom, vannak mindig jobb napjaim, de rengetegszer jön az itthon bőgök utána napok. Az a baj, hogy nem is akarom elfelejteni, pedig tudom, hogy azt kéne... Amikor haverokkal bulizok is rengetegszer ő jár a fejembe, tehát normálisan kikapcsolni sem tudok... Nem tudom mit tegyek, abba belegondolni meg, hogy egy másik csávó dolgozik rajta, kikerget a világból...


21/F


2012. febr. 16. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akár, hogy nézem haver szar a helyzeted, én már régebben szakítottunk de még mindig vannak jó és rossz napjaim. Az meg, hogy mással van én a gyereket majdnem szétvertem, pedig ezzel k..va nagy hülyeséget csináltam volna. Igy is tudja én szenvedek ő meg boldogan éli a szabadságot. Ez van remélem egyszer rá jön hogy menyire jó is voltam neki. Ted azt amit én mindig megyek a haverokkal vagy csak egy jót beszélgetek egy csaj haverommal, és az idő segíteni fog.
2012. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szimi14 ***** válasza:
Probálj meg másikat keresni ! csak igy tudsz felejteni :SS
2012. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nah pontosan ezért nem vállalok be egy kapcsolatot. Jöhentnek-mehetnek, az ajtóm és az ágyam nyitva áll előttük, de éjszakára nem maradhatnak! ;)
2012. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Keress egy másik csajt.
2012. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kegyetlen ez a világ és erősnek kell lenni. ne azzal foglalkozz, hogy ő féltékeny legyen hanem magaddal. fogadd el, hogy nemsokára egy másik srác fogja ölelgetni és dugni. szarul hangzik, de tovább kell lépned. (ilyen esetben az egyéjszakás kalandok sokat segítenek)
2012. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, hogy másik csaj ja, de még mindig hátráltat ez a dolog... Köszönöm a kommenteket! És igen, az a legrosszabb, hogy éli világát, abban a tudatban, hogy én szenvedek, és ez ellen nem is tudok tenni
2012. febr. 16. 13:38
 7/15 A kérdező kommentje:
Lehet nagyon belemegyek, de erről a csajpuhításról is ő jut eszembe, amikor felakarok szedni egy csajt pl, ugyanolyan vagyok mint azok akik őt akarják lefektetni egy este... ki tudja az a lány is ilyen e, vagy értitek, lehet azért is egy srác sír, mindig belegondolok, amikor látom, hogy srácok milyen pofátlan módon nyomulnak a szórakozóhelyeken, hogy vajon rá is így mennek... kerget ez az érzés, tudom nagyon belemegyek, de ez még így lesz egy darabig...
2012. febr. 16. 13:44
 8/15 anonim válasza:
Sziasztok.Ezt csak az értheti igazán, aki már átélte. Én ugyan ebben a szituban vagyok.Majdnem 4 év és most semmi. Kerestem idáig, talán túlzásba is vittem, de már-már úgy volt,h kibékülünk. Erre jött egy fordulat. A szülinapom hajnalán még felhívott,h "hiányzik a hangod", aztán délután meg már gúnyosan viselkedett velem, majd ez a napok múlásával egyre romlott. Valentin Nap előtt beszéltem telefonon vele és az anyjával is. Kiderült,h engem az ők ismerőseik olyan szituban láttak egy lánnyal, ami meg sem történt,de ők utálnak ezért. Ilyenkor az a legrosszabb,h megjelennek az olyan emberek is, akik csak kavarják a sz...t,viszont eddig sehol sem voltak.Ne bízz senkiben, nem tudhatod ki akarja a veszted! Én már a depresszió közelébe kerültem, ő meg csak azt hallatja magáról,h jól van és,h mennyire szánalmasnak tart engem azért mert mentem utána,h bizonyítsam az igazam. Úgy érzem soha senkit nem fogok úgy szeretni mint őt és ha megtudom,h új partnere van és belegondolok,h azt csinálják amit annó velem, én megzakkanok. Új kapcsolatba meg nem tudok kezdeni, mindenkiben csak őt látom, csak vele akarok szexelni, csak ŐT akarom és senki másat. Nem tudom mit tegyünk haver(ha szóllíthatlak igy), csak abban bízhatunk,h az idő mindent begyógyit(ha addig nem zakkanunk bele). Nekünk is az erős és magabiztos embert kell mutatni, mert a lányok azt szeretik,ha egy férfi határozott! Hátha egyszer talán még újra csókolhatjuk őket! Sok sikert és kitartást kívánok!!!:(
2012. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a kommentet! Neked is kitartást, és nálam is ugyanez a probléma, a legbosszantóbb, hogy a legjobb barátnője nekem szöges ellentétem és sosem jöttünk ki jól, sosem fogta semmiben a pártom, nem szólt bele semmibe, de most hogy kidobott, tuti hogy ontja az észt h jó ez így meg buzdítja arra a másik csávóra, mert hát nem is csoda, hogy nem akar újra velem lógni, hanem inkább azzal... kiborító az biztos... nálam meg még szarabb akkor, mert mint mondottam van képbe egy másik srác... hát nem tudom milegyen, ha nem hívom sztem akkor sem lesz jobb, csak neki, hogy abszolút elfelejt, mert nem úgy viselkedik, mint aki még akarna tőlem majd valamit, namind1, próbálok kitartani, neked is sok sikert ezzel, majd lesz jobb,reméljük ://
2012. febr. 17. 09:42
 10/15 anonim válasza:
Már én is teljesen kivagyok! Szerintem ne keresd, mert azzal csak magabiztossá teszed és szánalmasnak fog tartani! Én sajnos beleestem ebbe a hibába,h kerestem és annyira elege lett belőlem,h mikor legutóbb meglátogattam a munkahelyén felhívta az anyját, aki utánam jött és eltakarított, holott már szinte a sajátomnak tekintettem az ő családját. Ezt soha nem gondoltam volna a köztünk történtek után. Sajnos az én exem is hirtelen legjobb barátnője lett egy olyan csajnak akivel utáljuk egymást és aki ott dolgozott ahol én és így traktálja a sok hazugsággal. De sajnos ez ellen sem lehet tenni semmit. Soha nem fogom azt megérteni,h velem 3.5 évig volt, ismertük egymás minden rezdülését mind az ágyban, mind máshol, most meg csak a rosszakat hozza fel, de arra nem emlékszik, amikor a fenekét is kinyaltam. Azt állítja, h már nem szeret és soha nem is szeretett, csak azt hitte. Ezek után már nem tehetek semmi, mert csak még jobban rontok a helyzeten. Ha keresem nem válaszol, hanem röktön panaszkodik otthol, h zaklatom, ebből pedig akár baj is származhat. A legszörnyűbb pedig az lesz,ha mással fogja ugyan azt tenni amiről annó azt mondta,h csak velem és senkivel soha! Szerintem te is próbálj belenyugodni, mert ha örökké azzal foglalkozol,h mit csinálhat, akkor soha nem fogod túltenni magad rajta! Ha szeretnéd felvehetjük a kapcsolatot, úgy is sorstársak lettünk és igy jobban ki tudnánk magunkból beszélni. Addig is kitartást!
2012. febr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!