Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyen annyira unalmas a kapcsolatom, a barátommal? Hova lehet ilyen rossz időben menni? Meg általában?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat, ha kérhetnék.
2012. febr. 19. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még várjatok egy hetet és itt a tavasz ,lehet menni sétálni meg ilyenek.:-)
2012. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem mintha unalmas lenne, csak hogy mivel tudnám, ezt megelőzni?
2012. febr. 19. 10:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Van egy ellentmondás a kérdésbe és az utolag irt válaszodba ,most akkor uncsi vagy nem?
2012. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor nem uncsi még a házban sem.
2012. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, szóval nem uncsi még, ezt szeretném megelőzni.
2012. febr. 19. 10:45
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy ne is legyen.
2012. febr. 19. 10:45
 7/13 csokii meov ***** válasza:

Hát ilyen rossz időben.. mond meg hány éves vagy!

Mondok én olyan jó programokat.

Hát ilyen időben is eltudtok menni sétálni mert ha igazán szereted mindegy hol vagytok jól érzed magad vele és nem unatkozol. Ha már összebújtok, szeretkeztek az sem jár unalommal! Menjetek étterembe, plázába, vagy egy olyan helyre ahol mindketten letudjátok magatokat foglalni!

2012. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem. Amúgy 18 vagyok
2012. febr. 19. 11:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Én szeretem. Csak mégis valami hiányzik... Én nem unatkozok mikor vele vagyok és szerintem ő sem, de nem akarom, azt hogy rám unjon.
2012. febr. 19. 11:35
 10/13 anonim ***** válasza:
ezzel en is igy vagyok :) sajnos nincs nagyon otletem nekemsem. a tarsasaggal megyunk ki,vagy hozzajuk,de jo lenne egy kis vaktozatossag. nem ertem,hanem erte :)
2012. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!