Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek nem esik rosszul az, ha a pasitok a fizetése mellé itthon keres a munkájával majdnem minden hónapban 35-45 ezer Ft-ot, és nem költ rátok, még a fog. Gátlót sem képes kifizetni helyettetek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Megkérdezted valaha, hogy beszállna-e a fogamzásgátló árába?

Megsúgok egy titkot: A pasik nem gondolatolvasók. Ha gondod van, azt vele közöld, és ne itt puffogj, mert ennek semmi értelme.

2012. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Csak nem te vagy az az "elfelejtettem bevenni a 15. szemet..." kérdés kiírója?
2012. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

HA közös a háztartás, akkor elvileg az anyagi része is közös kell hogy legyen, de ha nem éltek együtt, akkor miért kéne, hogy "rád költsön", ahogy azt te érted ?


35/F

2012. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne,ha soha még egy tábla csokit,egy szál virágot nem kapnék,vagy még csak fel sem ajánlaná a pasim,hogy legalább felesben fizessük a fogamzásgátlót.Ugyanis ez az utóbbi közös érdekünk,az előbbiek meg olyan apró figyelmességek,amelyeket az ember olykor megengedhet magának,hogy megvegye a párjának.Pláne,ha keres már.Én is odafigyelek rá,néha meglepem ezzel-azzal,legyen az édesség,vagy bármilyen apróság,a lényeg a gesztus.Rosszul esne,ha ez fordítva nem így lenne.
2012. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amikor felírattam a tablettát,akkor ő mondta nekem azt,hogy majd fizeti a felét.Egyszer adta rá ide a pénzt,a későbbiekben már nem.Egyébként együtt élünk,de én még tanulok,és nagyon kevés ösztöndíjat kapok...
2012. febr. 19. 11:23
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Az önmegtartóztatás olcsó és 100%-osan biztonságos. Az ilyen pasi meg keressen nálam nagyobb balekot.
2012. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy elfelejtette, nem tudja milyen gyakran kell ilyet venni. Ha nem kéred, nem fogja odaadni. Persze lehet hogy kényelmetlen így odamenni és elkérni, szerintem még nem vagytok ott hogy közös pénzügyekről beszéljetek.
2012. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudja mindig,hogy mikor fogy el,meg szokta kérdezni.Meg az az igazság,hogy nem is nagyon merem neki mondani,pedig tudom,hogy ez így nem jó,mert már jó ideje együtt vagyunk.
2012. febr. 19. 11:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne tartsd magadba.Tett egy ígéretet,amit nem tartott be.Nem fair.
2012. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlás mindkét fél felelőssége, úgyhogy jogosan kéred, hogy fizessen.
2012. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!