Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok, ha a barátnőtök néha-néha fizetne helyettetek?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, eddig akárhová mentünk, ő fizetett, sosem kérdeztem hogy esetleg fizessek-e, elég tehetős..(bár én se vagyok szegény, nem arról van szó) Mindig az ő kocsijával megyünk mindenhova, értem jön, hazavisz, stb.. jövöhéten elmegyünk egy autokiállításra, ahova belépőt kell fizetni, ezt azonban lehet előre online is megvenni..gondoltam most megveszem én, de nem szólok neki, majd csak mielőtt indulunk, hogy azért mégse legyen az, hogy mindg ő fizet, stb..

ti mit szólnátok ehhez?:)


2011. márc. 5. 00:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem engedném:D
2011. márc. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
dettó
2011. márc. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig lemegyek hídba az biztos.Néha előfordul.

De mint figyelmesség nagyon jól esik.

A kb 30-40 nőmből eddig 3 tett ilyet,velük hosszabb ideig is együtt voltam/vagyok.

2011. márc. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Panda Péter ***** válasza:
engem csak az zavarna, ha ritkán engedné, hogy én fizessek, vagy egyáltalán nem. ha túlnyomórészt én fizetek, viszont néha ő is beszáll, az szerintem még teljesen rendben van. de ha a srác azt mondja hogy fizetni akar, akkor ne erőltesd, hagyd csak rá.
2011. márc. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Aaah Istennő!!!
2011. márc. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

de miért nem engednétek?

nem azért szeretném ezt kifizetni mert anyagiaskodni szeretnék, csak azért kicsit az én lelkiismeretemet is megnyugtatná, hogy a barátom nem hiszi azt, hogy belőle élek

2011. márc. 5. 00:31
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész pasi fizet dolog már a régmúlté. Akkor volt ez így amikor csak a férfiak dolgoztak, a nők meg "háztartásbelik" voltak. Mióta ugyanannyit keresünk, teljesen eszement dolog a pasasnak fizetnie. Jó persze első randin, évfordulón szép gesztus, de a maradék férfiasságot inkább ott kell kiélni, hogy kinyitja az ajtót, előreengedi, felsegiti a kabátját stb.

A legjobb ha megbeszélitek, de ha nagyon kellemetlennek érzed, akkor nyugodtan rendeld meg a jegyeket, ez kedves gesztus.

2011. márc. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Más másutt meséltem de újra leírom:

Én egyetlen egyszer hagytam hogy a csaj fizessen mert már annyira kérlelt hogy valamit légyszi had ő vegyen már meg kivételesen,mert mégse szeretné magát kitartottnak érezni.

Naná hogy a pogácsaárus nő beszólt hogy"Nahát ennyire kihaltak a gavallér férfiak...!"

2011. márc. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

:P

lol. ez nagyon adja! köszi a sztorit!!!

azon gondolkozzatok el, vajon miért volt pogácsaárus :)

2011. márc. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Meglepetés lesz, akkor nem ütközik bele a férfi becsületkódexbe, amúgy én is szeretek mindent én fizetni, ha már komoly a kapcsolat.

26 ff

2011. márc. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!